1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги закарпатців: представлено новий атлас з усіма ОТГ (ФОТО)

13.10.2020 17:51 Суспільство

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України видано «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020».

За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України видано «Атлас адміністративно-територіального устрою України. Новий районний поділ та територіальні громади: 2020».

Атлас містить детальну інформацію щодо нового адміністративно-територіального устрою України: назви, межі, площі, кількість населення, склад по громадах кожного нового району кожної області. Про це повідомило Міністерство розвитку громад та територій України.

Як зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода, «з самого початку децентралізації, ми не просто намагалися створити нову мапу України. Завдання було набагато амбітнішим – ми прагнули, щоб усі громади в країні отримали рівні можливості, які б дозволяли їм змінювати життя людей на краще, надавати якісні і доступні послуги. В цьому ми вбачали запоруку успіху для всієї України. З року в рік реформа отримувала реальні обриси. У законодавстві з’являлися потрібні норми, на карті – нові громади, у людей – нова якість життя. У 2020 році ми закінчили важливий етап реформи – створили по усій країні нові громади і нові райони, межі та склад яких ви знайдете у цьому Атласі. Попереду набагато складніша робота – зробити ці громади успішними».

Збірку підготовлено Товариством дослідників України під редакцією автора ідеї  Павла Остапенка та за підтримки проєкту «Підтримка належного врядування в місцевих громадах як складової реформи децентралізації» Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Нагадаємо, що "Президента можна зняти без крові, без проблем, без страйків": Зеленський дав інтерв'ю ВВС.

Читайте на ГК:Закарпаття патрулюють додаткові піші та мобільні наряди поліції і Нацгвардії (ФОТО)
Читайте на ГК:"Отримав численні травми та впав у кому": затримано нападників на юного закарпатця в Парижі (ФОТО)
Читайте на ГК:Феномен одного Різдва: як акція «Колядуй, Закарпаття!» об’єднала Україну (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...