1. Новини Закарпаття
  2. >

"Депресія і зубожіння": експерт пояснив, що чекає на українців з новим бюджетом на 2021 рік (ВІДЕО)

29.09.2020 17:55 Суспільство ВАЖЛИВО

Відомий український аналітик, політичний експерт і колишній глава податкової міліції Юрій Атаманюк дав перший коментар стосовно того, яким може бути державний бюджет України на 2021 рік.

Відомий український аналітик, політичний експерт і колишній глава податкової міліції Юрій Атаманюк дав перший коментар стосовно того, яким може бути державний бюджет України на 2021 рік.

Не секрет, що у експерта не найяскравіші уявлення про те, яким буде життя в Україні наступного року. Про це повідомило видання znaj.ua.

Про це стало відомо завдяки заяві Юрія Атаманюка в ефірі одного з українських телеканалів.

"Я наведу людям деякі цифри, щоб кожне домогосподарство розуміло в якому бюджеті нам належить жити в 2021 році. Ось доходи бюджету 1,070 трлн грн. Дуже важко сприймається на слух. Якщо взяти долар, то бюджет близько 37-38 млрд доларів. Якщо брати 37 млн населення, згідно з останнім переписом, ось округлим... У нас вийде 1000 доларів на одну людину. Далі, в бюджеті у нас закладено 60% на обслуговування державного боргу — це тіло і відсотки. І з цієї суми сміливо збираємо 60% - залишається 400 доларів. Тепер в країні є військовий конфлікт... витрати на армію і силові структури - 270-276 млрд гривень. (20%). Залишається 130 доларів на людину на рік. І останнє, ми не можемо не платити пенсії — це ще 200 млрд гривень. Виходить, що вже доходів немає - все. Грубо кажучи, цю тисячу забрали. А ще необхідно фінансувати освіту і медицину. Тому це бюджет депресії і зубожіння", - пояснив Юрій Атаманюк.

Нагадаємо, що На замітку закарпатцям: оплачуйте рахунки від Закарпатобленерго "не виходячи з дому" за допомогою сучасного сервісу (ВІДЕО).

Читайте на ГК:Степанов пояснив, чому не скасують локдаун
Читайте на ГК:Авторське пиво для кіперів, яким забивав Ліонель Мессі, що побив рекорд легендарного Пеле
Читайте на ГК:Курс валют на 28 грудня: гривня зміцнюється
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...