1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей має нового керівника (ФОТО)

393
Суспільство Новини Берегова

Ним став Йосип Торпої. Із 143 делегатів звітно-виборної конференції СЗУБС за нього віддали голоси 102 особи. Інший кандидат – Золтан Сюч, отримав 41бал.

Про досягнення за попередній цикл інформував присутніх старий очільник Дейнеш Терек, який керував осередком останні вісім років, з початку його створення. Свою посаду вирішив звільнити добровільно.

У 2012 році до Спілки входили 34 родини, а тепер у лавах товариства майже 800 сімей. Якщо врахувати усіх членів їх родин, то це близько 4 тисяч осіб.

“Наша організація – одна з найчисельніших на Закарпатті,- каже Голосу Карпат Дейнеш Терек.- Незважаючи на труднощі, ми постійно розвиваємось. У краї є потреба у такій спільноті, що об’єднує людей, котрі цінують сім’ю, шлюб, народження й виховання дітей на християнських цінностях, аби слугували прикладом для молоді та малодітних родин.”

Екс-чільник СЗУБС щиро подякував усім, хто підтримував його за цей період, працівникам офісу Спілки, відзначив найактивніших цінними
подарунками.

Свою позицію із приводу обрання головою важливої громадської організації висловив і Йосип Торпої.

“На мене поклали відповідальні завдання,- заявив новообраний очільник.- І я зроблю все від мене залежне, аби наш осередок розвивався далі, поповнювався новими членами. Однак, прошу бути мені партнерами у
цьому.”

Активісти товариства переконані, що пан Йосип успішно справиться з покладеними на нього обов’зками. Адже за його плечима багаторічний досвід роботи в Закарпатській туристичній раді та офісі уповноваженого міністра угорського уряду Іштвана Грежі. Що ж, бажаємо пану Торпої вагомих здобутків на новому поприщі.

Нагадаємо, у передмісті Берегова відкрили оновлений маєток графа Жігмонда Перені (ФОТО)

Читайте також: