1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті затягують розслідування випадків захворювання медпрацівників на коронавірус

23.09.2020 10:16 Суспільство

Лише 31 випадок розслідувано, з майже 900.

Лише 31 випадок розслідувано, з майже 900.

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області під керівництвом очільника Богдана Дороша відбулась робоча нарада за участі фахівців відділу з питань гігієни праці, представників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області та Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ.

Учасники заходу відмітили нагальну потребу в обговоренні ситуації, яка склалася в краї щодо розслідування випадків гострого професійного захворювання медичних працівників, спричиненого коронавірусною інфекцію COVID – 19. Зокрема, Богдан Дорош звернув увагу присутніх на те, що Закарпаття на сьогодні перебуває чи не на останньому місці, порівняно з іншими регіонами, за кількістю завершених  розслідувань. 

На сьогодні в Управління Держпраці області надійшли повідомлення про інфікування коронавірусом 889 медичних працівників. Стосовно 879 з них, відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, комісії здійснюють розслідування. Наразі тільки 31 випадок вдалося довести до логічного завершення,  а щодо 800 – термін проведення розслідувань продовжений.

Основною причиною такого «затягування» є  відсутність висновку профпатолога – 256 випадків і результату епідрозстеження Закарпатського обласного лабораторного центру – 539 випадків.

На завершення присутні домовились про налагодження більш оперативного та якісного обміну інформацією, а також про проведення найближчим часом спільної зустрічі з представниками департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА, на якій планується порушити питання активізації участі лікаря-профпатолога в розслідувані гострих професійних захворювань, повідомило Управління Держпраці в Закарпатській області.

Нагадаємо, кількість хворих росте: на Закарпатті коронавірус діагностували ще у 78 жителів.

Читайте на ГК:Закарпатська митниця: дороговартісне колекційне взуття «не доїхало» з Італії до Львова (ФОТО)
Читайте на ГК:Оголошено вирок закарпатцю, який обікрав парафіяльний будинок
Читайте на ГК:Закарпатця змусили сплатити 110 000 гривень боргу по аліментах
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...