1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сьогодні в Закарпатському апеляційному суді слухатимуть "директорську" справу по Великоком'ятівській ЗОШ

17.09.2020 11:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Мова йде про сумнівне повернення ексдиректорки Надії Копчі, в судовому спорі щодо якої крапки ще не поставлено.

Мова йде про сумнівне повернення ексдиректорки Надії Копчі, в судовому спорі щодо якої крапки ще не поставлено.

Депутати Виноградівської райради "зіграли" на стороні своєї колеги і рішенням сесії повернули освітянку на колишню посаду, звільнивши, при цьому, законну директорку Нелю Козуб. Керівниця закладу освіти в момент цього рішення знаходилась на "лікарняному".

 

Згідно інформації, розміщеної на порталі "Судова влада України", засідання, що стосується позову Надії Копчі про поновлення на роботі, стягнення заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, відудеться сьогодні в Закарпатському апеляційному суді о 13.30.

Втім, Надія Копча вже приступила до виконання обов'язків директора Великоком'ятівської ЗОШ 14 вересня11 вересня на черговій сесії Виноградівська райрада поспішила прийняти рішення на виконання постанови суду, незважаючи на іще триваючий судовий процес.

Нагадаємо, екскерівницю звільнили із займаної посали у 2016 році. Її підозрюють у корупційних правопорушеннях, передбачених частиною 2 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (Службове підроблення) КК України, в яких фігурує екскерівниця. Колектив школи виступав проти її повернення.

В той же час, директор Великоком'ятівської ЗОШ Неля Козуб, перебуває на "лікарняному". З початку її управління школою, заклад зазнав позитивних змін, а колектив "ожив" після минулого професійного тиску та особистих принижень.

Зокрема, за ці чотири роки у школі було перекрито більшу частину аварійного даху школи та облаштовані внутрішні вбиральні, осучаснились класні кабінети. Працівники ж отримали справедливий розподіл предметів та годинне навантаження.

Про період управління школою Нелею Козуб освітяни відкликаються так:

"За час роботи директора, Нелі Адальбертівни, панувала дружня, спокійна атмосфера. Не було ніякого тиску з боку керівництва, не порушувались права працівників.

У школі Неля Адальбертівна зробила багато: здружила колектив, оснащила матеріальну базу. Школа перемогла у обласному пілотному проекті "електронний підручник" і зараз працює за електронними підручниками, ми отримали 25 учнівські планшети. Також, оновлено компютерні класи, придбано 2 сучасні кабинети для профільного навчання учнів. Приведено у відповідність до чинного законодавства документообіг у закладі. Ніхто не хвилювався з яким настроєм директорка прийшла на роботу.

При директорці Нелі Адальбертівні, маю повне навантаження. Немає залежності, панує спокій у колективі.

Зроблено внутрішні вбиральні. Педнавантаження працівників було максимальним. Неля Адальбертівна під час свого перебування на посаді завжди лише турбувалась про те, щоб люди мали максимум годин, щоб атмосфера в колективі була стабільна і спокіна.

Одним словом при її керуванні школою був порядок в усьому. Можу сказати, що бачила як велася документація, як навантажувалися годинами педагоги. Неля Адальбертівна в школі організувала 3 комп'ютерні класи, бо до її приходу не було жодного. Завдяки їй уроки інформатики проводяться згідно всіх вимог", - коментують вчителі Великоком'ятівської ЗОШ.

За словами освітян, вже з 16 вересня Надія Копча знов почала здійснювати професійний тиск на колектмв, у який повернулася. Зокрема, почала робити зміни у тарифікації та забирати уроки від учителів без їхньої згоди.

Нагадаємо, Виноградівська райрада знову спровокувала освітній скандал в районі.

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...