1. Новини Закарпаття
  2. >

На Волині п'яні бджоли знищують чужі вулики (ВІДЕО)

15.09.2020 22:18 0 Суспільство

Агресивні бджоли-убивці, які, як вважають пасічники, ще й п'яні, атакують чужі вулики і вбивають цілі родини комах. Щоб розібратися в ситуації, залучили місцевого шерифа.

Пасічники Волині почали скаржитися на сусідських бджіл, які атакують чужі вулики, знищуючи їх і призводячи до загибелі комах. У цьому вони звинувачують сусіда, який, нібито, підгодовує своїх бджіл неправильно, повідомляє ТСН

Бджолярі стверджують, що чоловік дає своїм комахам солодкий сироп і підпоює їх спиртом. Після цього бджоли стають агресивними і летять розоряти чужі вулики. Не допомагає навіть захист у вигляді сітки і тканини, які бджоли-убивці "прогризають". 

Пасічники стверджують, що таку жорстоку агресію комах проти своїх побратимів вони бачать уперше. Вони вважають, що їхній новий сусід неправильно підгодовує своїх бджіл. Замість того, щоб давати зілля комахам увечері, він їх годує вдень. 

"Треба давати це на ніч, щоб вони за ніч це всотали і заспокоїлися, а коли це дається вдень ​​- вони куштують, не розуміючи, звідки воно взялося", - підкреслив віце-президент Союзу пасічників України Володимир Дмитрук. 

Чоловік, якого підозрюють у бджолиній агресії, стверджує, що він тут ні до чого. 

Щоб розв'язати конфлікт, пасічники залучили місцевого шерифа.

Читайте на ГК:П'яний водій-українець у Польщі зніс надгробки
Читайте на ГК:До відома закарпатців: як вберегтись від інтернет шахраїв
Читайте на ГК:Біля Офісу Президента проходить протест проти тарифів "Привітай Зеленського платіжкою" (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...