1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатську прокуратуру очолить 31-річний харків'янин, - джерело (ФОТО)

09.09.2020 21:34 Суспільство ВАЖЛИВО

Йдеться про наступника Володимира Гаврилюка, який "скандально" очолював прокуратуру Закарпатської області протягом 4 років.

Йдеться про наступника Володимира Гаврилюка, який

Як повідомляють Закарпатські ЗМІ, відповідно до інформації громадського правозахисника Віталія Грегора з правоохоронних органів, новим очільником обласної прокуратури має стати 31-річний харків'янин, перший заступник прокурора Запорізької області - начальник управління нагляду у кримінальному провадженні Дмитро Казак.

Відповідно до опублікованих рішень Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та Вищої ради правосуддя. 31 жовтня  2018 року даний прокурор притягувався до дисциплінарної відповідальності за невиконання вимог законодавства щодо контролю за якістю здійснення процесуального керівництва на стадії досудового розслідування.

Детальніше про саму кримінальну справу і небажання розслідувати тіньовий бізнес, за яку і отримав догану прокурор Д.Казак,  йдеться в публікації спеціалізованого видання "Закон і Бізнес".

Згідно зі світлинами, опублікованими в Інстаграмі дружиною Д.Казака, вона відвідувала окупований Крим в 2019 році.

Д.Казак, за одними даними, народився в Криму, за іншими - в Узбекистані. Його батько родом з Росії, наразі проживає в Криму

Нагадаємо, раніше Голос Карпат писав про прокурорів Закарпатської прокуратури, які уникають атестації.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...