1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Привітання, якого не було: на Виноградівщині влада забула про головних «донорів» бюджету (ДУМКА)

06.09.2020 16:35 Суспільство Думка Голос Карпат

Проте самі платники податків до забудькуватості місцевих чиновників поставились з гумором і підтримали один одного влучними словами.

Проте самі платники податків до забудькуватості місцевих чиновників поставились з гумором і підтримали один одного влучними словами.

В першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця.

Підприємці Виноградівщини сьогодні відзначають професійне свято. Втім урочистостей, або бодай якого-небудь привітання від органів влади чи місцевого самоврядування, для них не було.

Виноградівські райдержадміністарція, районна рада і, навіть, міська рада – всі дружно «промовчали». Судячи з останніх новин-повідомлень на їхніх офіційних сайтах, для РДА пріоритетами є вакцинація проти сказу та боротьба з томатною міллю, а в міськраді зайняті обговоренням майбутнього будівництва на рештках нещодавно обвалившгося кінотеатру «Промінь». Невдовзі на його місці ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», власником якого є кіпрська офшорка, зведе торгово-розважальний центр.

В райраді зосереджені на заміні керівників закладів освіти району. Нових директорів призначили в школах Вилока, Великої Паладі, Пийтерфолва (кол. Петрово) та НВК села Неветленфолву (кол. Дяково).

Зовсім нелогічно з огляду на наближення адмінреформи та децентралізації: з 26 жовтня Виноградівщина трансформується у 4 ОТГ, а сам район приєднають до Берегівського. Але стратегічно - з огляду на майбутні місцеві вибори, узурпована і феодальна районна рада намагається вибудувати сітку впливу на електорат, використовуючи адмінресурс. В цій сітці школи - один з осередків, через який може будуватись ймовірний підкуп виборців.

Тож, саме через ці «пріоритетні» справи, власники бізнесу випали з уваги місцевих чиновників.

Втім, самі виноградівські підприємці до такої забудьковатості поставились з гумором та підтримали один одного влучними словами-привітаннями.

«Підприємець Юрій Довбак від імені міськради, районної ради, РДА, вітає усіх підприємців з професійним святом! Нехвилюйтесь, вони за нас згадають коли ми їм будемо потрібні», - зіронізував Юрій Довбак.

Підприємиця Габріела Шерегі побажала «енергійним, ініціативним людям, втілити в життя нові ідеї та проекти, і щоб не згасала бізнесова жилка».

А кандидат на голову Виноградівської ОТГ Іван Бушко, поділився з колегами привітанням, яке отримав від одного із друзів.

«Ми - підприємці, і нас багато. Можливо, і не так багато, але точно більше, ніж 20 років тому. Ми народились в Радянському Союзі. Ми просто йшли за мрією і зовсім нічого не знали про бізнес.

Ми вчились на своїх помилках, відео з Ютуба і порадах друзів. Нас лякали, відмовляли, штрафували, знову лякали. Але ми точно знали, що у нас вийде - і у нас вийшло. Зараз ми підприємці - власники успішного бізнесу.

Перед нами були реальні приклади, серед яких, звичайно, приклад кожного з нас. Ми вчились один у одного і розуміли: "Я можу теж!"
Зі святом!», - побажав Іван Бушко.

Нагадаємо, голова благодійного фонду «Виноградів» Іван Бушко, розповів про становлення та розвиток благодійності у його рідному місті.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...