1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Слуги Народу серед інших кандидатів у депутати рад різних рівнів області презентували в Ужгороді й команду берегівчан (ФОТО)

05.09.2020 18:00 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Представлення відбулась на площі Народній, перед будівлею ОДА.

Після Державного гімну України, учасники зібрання переглянули відеоролик з фрагментами позачергового УІІ з’їзду партії, а відтак познайомились із претендентами в органи місцевого самоврядування. Перед присутніми виступив губернатор краю Олексій Петров, який очолив партійний список політичної сили в обласну раду. Він щиро подякував за висловлену високу довіру й запевнив, що злагоджена команда Слуг Народу краю впевнено продовжить започаткований Президентом України курс на оновлення всіх сфер життя країни.

“Відрадно, що не бачу тут облич олігархів, колишніх чиновників та їх дітей, а споглядаю нових молодих і енергійних представників з усіх сфер нашого регіону,- наголосив очільник області.- Ми розпочали багато важливих справ, зініційованих Президентом України, й несемо відповідальність за їх неухильну реалізацію. Перші кроки зроблено, слід рухатися далі.”

Позицію губернатора підтримав професор Ужгородського національного університету Федір Шандор.

“Діти олігархів не будуть виховувати наших дітей,”- зауважив науковець.

Позафракційна депутат нанишньої обласної ради Інгрід Туріс зазначила, що закарпатці тисячоліттями “жили в мирі, злагоді та любові” і цю традицію потрібно зберегти. Своїм баченням розвитку Закарпаття та стратегії партії на цьогорічних виборах поділились кандидати в обласний “парламент” Едгар Токар, Наталія Костелаба-Веремчук, Олег Лукша.

Присутнім представили також кандидатів на посади новостворених міських ОТГ. Від їх імені виступив претендент з Хуста Василь Губаль.

“Мені імпонує девіз Президента України “Чесність, прозорість, порядність,- заявив кандидат.- Потрібно сумлінно працювати на користь громад і тоді перемога буде за нами!”

Депутат Верховної Ради України Михайло Лаба назвав основні досягнення Слуг Народу, їх монобільшості в парламенті. Це – скасування недоторканості народних обранців, у тому числі Президента, прийняття процедури його іпічменту, відкликання депутатів, пртягнення їх до відповідальності за “кнопкодавство”, виплату зарплатні виключно за години участі в сесійних засіданнях тощо.

“До речі, у Верховній Раді наступного скликання буде вже не 450, а 300 народних обранців,- повідомив політик.- Зараз наголос ставиться на ефективний менеджмент з боку влади, причому на принципово нових підходах. Лише на відвертих взаємовідносинах з людьми зможемо здобути перемогу.”

Уважно слухали учасники зібрання і промову депутата ВР, голови Закарпатського партійної організації Слуг Народу Ігоря Кривошеєва, який заначив: серед окремих верств населення побутує думка, що ця політична сила мало чим відрізняється від інших.

“Проте, це – не так,- заначив політик.- Як бачите, у нас тут не має охоронців, як в інших, бо вони бояться за свої дії, ними керує страх за вчинене. Ми ж ідемо до народу відкрито й прозоро, у нас спільна мета й надія.”

Потужно була представлена на зібранні команда Слуг Народу з Берегівщини, яку очолює кандидат в обласні депутати Іван Маргітич. Молодий політик досяг непоганих результатів на минулорічних виборах у Верховну Раду й тому політична сила довірила йому формувати команду кандидатів і на цьогорічні місцеві вибори. Окрім нього, до обласного “парламенту” балотуються нинішній голова Берегівської РДА Іштван Петрушка, в міську ОТГ – Володимир Маргітич, Микола Якимець, Олександр Куценко, Ірина Шелемон та інші. Втім, списки ще не затверджені, можуть з’явитися й нові імена.

Представлення, що провели за півгодини, завершилось Державним гімном та фотосесіями кандидатів.

Нагадаємо, представлено виноградівську команду «Слуга Народу» на місцевих виборах (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті знову затримали нелегалів з Алжиру (ФОТО)
Читайте на ГК:“Рекорд заради життя”: в Ужгород планують зробити найдовший живий ланцюг в Україні заради порятунку Павлика Мотички (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді затримали п'яного водія BMW та агресивну жінку, яка його захищала (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...