1. Новини Закарпаття
  2. >

Фокін : потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, і розв'язати питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу

30.08.2020 14:03 Суспільство

Заступник Кравчука в ТКГ Фокін заявив, що особливий статус треба надати всьому Донбасу, а не тільки окупованій частині. Разом із цим без Донбасу Фокін не бачить сучасної України.

Заступник Кравчука в ТКГ Фокін заявив, що особливий статус треба надати всьому Донбасу, а не тільки окупованій частині. Разом із цим без Донбасу Фокін не бачить сучасної України.

Наразі ж там "потрібно оголосити загальну амністію та провести вибори", як повідомив 24канал.

Перший український прем'єр та заступник Леоніда Кравчука як голови української делегації на переговорах у Мінську Вітольд Фокін дав інтерв'ю "Стране". У ньому член ТКГ зробив кілька серйозних заяв.

Про єдиний шлях до миру

Вітольд Фокін розповів, що дуже добре знає Донбас, адже виріс там. Політик переконаний, що "донецький характер має свою специфіку".

"Донеччани довго терплять, але коли розгойдаються, зупинити їх дуже важко,"
– заявив Фокін.

Тож наразі, коли ситуація на Донбасі вже розгойдалася (а регіон почав занепадати, на думку Фокіна, ще з кінця 80-х років минулого століття), "виконання мінських домовленостей – це єдиний шлях до миру".

Про поступки у переговорному процесі

Фокін зауважив, що поділяє думку Кравчука: "Без доброї волі й розумних поступок ні одна, ні інша сторони миру не досягнуть".

На які поступки можна піти.

Вибори.

На Донбасі потрібно провести вибори. Рада наразі ухвалила в Донецькій та Луганській областях місцеві вибори, заплановані на 25 жовтня, не проводити. Кравчук просить депутатів передумати. 

Читайте на ГК:У Києві вночі евакуатор розбив чотири авто і поїхав
Читайте на ГК:Податківці роз’яснили, які ФОПи не підлягають застосуванню РРО з 1 січня 2021 року
Читайте на ГК:"Новий рік - новий дохід": відомо, як зросте мінімальна зарплата від 1 січня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...