1. Новини Закарпаття
  2. >

Максим Степанов: з 1 вересня буде збільшено зарплати медикам

25.08.2020 23:34 Суспільство

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час щоденного онлайн-брифінгу.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час щоденного онлайн-брифінгу.

Парламентський Комітет з питань бюджету на засіданні підтримав пропозицію Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на підвищення заробітної плати медичним працівникам з 1 вересня цього року, зазначається на сайті Урядового порталу.

“Встановлення цих доплат — це лише перший крок. Зарплата лікаря, який прийшов після інтернатури, має починатися з 20-25 тисяч гривень. Звісно, це важко зробити одномоментно. Проте вважаю, що з 1 січня 2021 року заробітна плата медичних працівників має збільшитися радикально. Саме над цим ми працюємо, саме так ми будуємо зараз свої бюджетні запити”, — зазначив Максим Степанов.

 

За словами очільника МОЗ, рівень оплати праці у сфері охорони здоров’я зараз майже на 30% нижчий від середньої заробітної плати в Україні і це неприйнятна ситуація, яку необхідно змінити.

Нагадаємо, що збільшення заробітної плати лікарям передбачено у розмірі 70% від посадового окладу, розрахованого за найвищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей – у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам – у розмірі 25% мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, Сергій Марченко:"ресурс є і доцільність також". Відомо як зростуть зарплати закарпатців із підвищенням мінімалки.

Читайте на ГК:У мережі показали заборонені до продажу в локдаун товари
Читайте на ГК:"Кайф для шанувальників": MARUV опублікувала пікантні світлини під турецьким пірсом
Читайте на ГК:"Виштовхнули із салону краси": на журналіста напали в прямому ефірі (ВІДЕО)
загрузка...