1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Піднятись до неба. Відбувся благодійний політ до дня Незалежності (ВІДЕО)

23.08.2020 10:29 0 Суспільство ВАЖЛИВО

Благодійний фонд "Виноградів" продовжує здійснювати мрії!

Пам'ятаєте, про що ми анонсували, коли разом з Надійкою Танчинець підкорювали Говерлу у День незалежності – 2019? Так, небо!

Отже, напередодні знакових для України свят - Дня Державного Прапора та Дня Незалежності, благодійний фонд "Виноградів" здійснив мрію виноградівської сім'ї Кіцула, подарувавши батькові й сину політ на повітряній кулі.

Андрій Кіцула - учасник АТО, має статус інваліда війни. Його син Станіслав має вади опорно-рухового апарату, інвалід з дитинства. Юнак старанно навчається у Виноградівському державному коледжі Мукачівського державного університету та бере участь у волонтерському русі благодійного фонду "Виноградів".

І син, і батько зізналися, що давно хотіли побачити красу землі з неба і щасливі, що мрія здійснилася так неочікувано. Символічний політ відбувся в околицях села Голубине Свалявського району напередодні Дня Державного Прапора.

- Спочатку було трохи страшно, але далі - задоволення і насолода від чудових краєвидів та неймовірного відчуття. З висоти добре видно, які ж ми, люди, маленькі, - розповіли наші герої.

Щирі емоції та перші враження важко стримати. Як це було - дивіться у відео.

Нам було дуже приємно стати частинкою цих позитивних емоцій, які запам'ятаються на все життя. Тим паче, напередодні такого свята!

Нагадаємо, що 19-річна дівчина на інвалідному візку підкорила Говерлу у День незалежності / ВІДЕО.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська