1. Новини Закарпаття
  2. >

Навчання під час епідемії: вчителі найбільш схильні до ризику захворіти

17.08.2020 22:51 Суспільство Думка

Дмитро Шерембей наголосив, що ризик появи спалаху захворювання в навчальних закладах зростає через те, що діти є найчастіше безсимптомними носіями коронавірусу.

Дмитро Шерембей наголосив, що ризик появи спалаху захворювання в навчальних закладах зростає через те, що діти є найчастіше безсимптомними носіями коронавірусу.

Українські школи з початком нового навчального року повинні забезпечити дотримання соціальної дистанції між учнями і правил гігієни. При цьому кількість випадків захворювання коронавірусом в Україні продовжує зростати, - пише видання "Слово і діло".

«Вчителі опиняться на вістрі інфікування. У будь-якому разі велике скупчення людей – це завжди коефіцієнт можливості передачі вірусу, а діти - це та категорія людей, які можуть безсимптомно переносити коронавірус, і не існує ніяких очевидних ознак, що в них є це захворювання. Це знижує поріг пильності. Зрештою, якщо подивитися на вікові групи в усій Україні, то вчителі найбільш схильні до ризику», – зауважив Шерембей.

Він пояснив, що небезпека зростає у зв'язку з тим, що діти є безсимптомними носіями коронавірусу й контактують як з учителями, так і з дорослими вдома.

Експерт додав, що санітарні правила, спрямовані на зниження контактів, можуть зменшити рівень заражень.

«Але я й гадки не маю, як у школі це можна організувати», – уточнив Дмитро Шерембей.

На його думку, в школах повинні прорахувати алгоритм дій у разі, якщо носієм вірусу будуть діти, в яких немає симптомів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стало відомо, де у вересні не відкриють школи.

Читайте на ГК:Як перейти на українську. Лайфхаки від мовного омбудсмена
Читайте на ГК:Кабмін створив Реєстр соцпослуг
Читайте на ГК:Президентство Зеленського на Україні підривається розчаруванням, - Le Monde

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...