1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Відомий склад міської та районної ТВК на Рахівщині

11.08.2020 17:16 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Центральна виборча комісія затвердила склад Рахівської районної та міської територіальних виборчих комісій.

Центральна виборча комісія затвердила склад Рахівської районної та міської територіальних виборчих комісій.

Так,  Рахівська районна ТВК Закарпатської області, згідно з Додатком 120 до постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року № 172, затверджена у наступному складі:

 Голова комісії – Колосова Олександра Георгіївна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Заступник голови комісії – Рула Микола Петрович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

 Секретар комісії – Романюк Микола Михайлович, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

 Члени комісії:

 Гичка Людмила Юріївна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Грубник Аліна Юріївна, 1999 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Кобринський Мирослав Степанович, 1941 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

Костик Микола Васильович, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

Кравчук Наталія Юріївна, 1952 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Маєвська Наталія Григорівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Мокрієнко Марія Ярославівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

  Нікішкіна Катерина Олександрівна, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

  Няйкало Світлана Михайлівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

 Попова Оксана Анатоліївна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОШУКАНІ УКРАЇНЦІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

  Пріц Анатолій Михайлович, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

Саєнко Надія Андріївна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

 Чайковська Терезія Матвіївна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

  Чебурахов Андрій Вікторович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

   Шундерюк Василина Михайлівна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Також ЦВК затвердила склад Рахівської міської ТВК Рахівського району Закарпатської  області ( Додаток 129 до постанови ЦВК від 10 серпня 2020 року № 172):

          Голова комісії – Ткачук Віталія Юріївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
          Заступник голови комісії – Пріц Елеонора Миколаївна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

          Секретар комісії – Ретізник Ярослав Іванович, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

          Боклажук Світлана Миколаївна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

          Бокоч Богдан Васильович, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Візавер Ганна Юріївна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Дергунов Микола Іванович, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Кальба Наталія Петрівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Кравець Вікторія Василівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

          Михайлюк Юлія Григорівна, 1975 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Савко Наталія Миколаївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ДОВІРА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Токар Ганна Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Токач Тетяна Юріївна, 1998 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сила і Честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Хамуда Юрій Володимирович, 1980 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Чунтул Світлана Юріївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Шміло Галина Михайлівна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Штодлер Марія Юріївна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Шундик Тетяна Петрівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Нагадаємо, відомо, хто увійшов до складу Закарпатської обласної територіальної виборчої комісії.

Також ЦВК затвердила склад Берегівської районної та міської територіальної виборчої комісії.

Читайте на ГК:Закарпатські рятувальники звернулись до туристів із важливим повідомленням
Читайте на ГК:У Великому Бичкові затримали вантажівку з "лівою" деревиною
Читайте на ГК:У Рахові обікрали мисливсько-рибальський магазин: зловмисника шукають
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...