1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородці - переможці всеукраїнської олімпіади з програмування

30.07.2020 17:17 Суспільство

25-26 липня 2020 р. проводилась Всеукраїнська олімпіада з програмування. Участь в олімпіаді прийняло участь 115 учасників з усіх областей України.

25-26 липня 2020 р. проводилась Всеукраїнська олімпіада з програмування. Участь в олімпіаді прийняло участь 115 учасників з усіх областей України.

Через існуючі карантинні обмеження цьогоріч олімпіада проводилась у дистанційному режимі. Для участі в олімпіаді від Закарпатської області було сформовано команду з шести учнів 8-11 класів, які за результатами обласної олімпіади та попередніх відборів показали найвищі результати (Учні 11 класу - Чуєв Костянтин Дем'янович, Симкін Андрій Андрійович, Меренич Василь Васильович, учень 10 класу - Лошак Сергій Богданович, учні 9 класу - Кривов'яз Ілля Андрійович та Лешко Мартін Володимирович).

У запеклій боротьбі представникам Закарпаття вдалось достойно представити область та стати переможцями серед титулованих столичних програмістів-олімпійців. Так Кривов'яз Ілля (9 клас) виборов диплом II ступеню, Чуєв Костянтин та Симкін Андрій (11 клас) завоювали дипломи III ступенів.

Переможці олімпіади є учнями ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської області (директор Іщенко Олена Тимофіївна) і проявили велике надхнення не тільки в інформатиці, але і в інших навчальних предметах. Тренерами закарпатської команди з програмування є вчитель інформатики ужгородського ліцею - Вапнічний С.Д. та завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ - Міца О.В.

Слід також сказати, що Чуєв Костянтин потрапив на відбори до Міжнародної олімпіади з інформатики на 2020 р., а Кривов'яз Ілля до Європейської олімпіади з інформатики серед юніорів. Тому маємо надію, що учні ужгородського ліцею-інтернату зможуть потрапити до складу команди і достойно представлять на європейському рівні не тільки рідне Закарпаття, але і всю Україну.

Нагадаємо, названо причину, чому на Закарпаття не запустять потяг InterCity.

Читайте на ГК:"От, латаю, усе сиріє": на Ужгородщині люди оговтуються від наслідків підтоплень (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:У спортивної школи Ужгорода - новий керівник
Читайте на ГК:В Ужгороді назвали причину підтоплення однієї із вулиць
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...