1. Новини Закарпаття
  2. >

На Марсі над вулканом знову з'явилася дивна хмара (ФОТО)

29.07.2020 23:22 Суспільство

Дивина цієї хмари на Червоній планеті полягає в її формі і в тому, що вона з'являється в строго відведений час. Вчені не можуть пояснити це явище.

Дивина цієї хмари на Червоній планеті полягає в її формі і в тому, що вона з'являється в строго відведений час. Вчені не можуть пояснити це явище.

Фахівці з Європейського космічного агентства опублікували знімок, на якому видно хмару над одним із вулканів на Марсі. Аналіз показав, що складається вона з водяного льоду, а її розмір близько 1,8 тисячі кілометрів, повідомляється на сайті організації. 

Вчені відзначили, що подібну незвичайну хмару вони спостерігали раніше. За словами експертів, хмара з'являється в цьому місці раз на рік, а потім поступово зникає. 

"Швидше за все, вона ніяк не пов'язана з активністю вулкана. Ми припускаємо, що повітряний потік перебуває під впливом схилу вулкана", - відзначили фахівці. 

Вони додали, що поки не можуть пояснити дивну форму хмари. Також дивним є те, що вона з'являється на Марсі в строго відведений час у період Південного сонцестояння, коли Сонце перебуває в найбільш південному положенні в небі над Марсом. Під час Південного сонцестояння хмара з'являється вранці і збільшується в розмірах три години, а потім зникає.

Читайте на ГК:У небі Китаю пролетіла велика вогняна куля (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Заважав гучною молитвою: пацієнт з Covid-19 вбив кисневим балоном сусіда по палаті
Читайте на ГК:Померла відома супермодель Стелла Теннант (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...