1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги закарпатців: замість бебі-боксу платитимуть гроші

29.07.2020 22:47 Суспільство

Батьки отримають по п'ять тисяч гривень на новонародженого, проте їх можна буде витратити тільки на певні товари.

Батьки отримають по п'ять тисяч гривень на новонародженого, проте їх можна буде витратити тільки на певні товари.

Замість "пакунка маляти" Кабмін виплачуватиме по п'ять тисяч гривень на одного новонародженого. Однак, ці гроші можна буде використовувати тільки на придбання товарів для малюка. Відповідне рішення в середу, 29 липня, було прийнято під час засідання Кабінету Міністрів. В уряді розробили механізм виплат, відповідно до якого кошти можна отримати на спеціальний рахунок у ПриватБанку. 

"Проектом пропонується ввести цільову компенсаційну виплату в розмірі 5 тисяч гривень, громадянам, у яких народилася дитина, видати спеціальну картку з особливим режимом використання", - заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна. 

Вона зазначила, що на одну новонароджену дитину уряд виплачуватиме грошову компенсацію в розмірі 5 тисяч гривень замість "пакунка маляти", щоб батьки самостійно могли купувати товари для дитини. Глава Мінсоцполітики додала, що на час реалізації пілотного проекту будуть встановлені роздрібні точки, в яких можна придбати на ці гроші тільки певні товари. Рішення буде доопрацьовано протягом трьох днів спільно з Міністерством юстиції.

Читайте на ГК:Доступна іпотека: зменшено відсоток за кредитами на придбання житла
Читайте на ГК:Нафтогаз встановив тариф, нижчий за рекомендований
Читайте на ГК:Нікітюк "засвітила" струнку фігуру в купальнику (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...