1. Новини Закарпаття
  2. >

МОН озвучило вимоги до навчання в школах у пандемію

29.07.2020 21:34 Суспільство ВАЖЛИВО

Міністерство освіти рекомендуватиме, щоб, за рішенням батьківського і педагогічного співтовариства, класи переходили на змішану форму навчання.

Міністерство освіти рекомендуватиме, щоб, за рішенням батьківського і педагогічного співтовариства, класи переходили на змішану форму навчання.

Вимоги до шкільного навчання в умовах епідемії будуть затверджені найближчим часом постановою головного державного санітарного лікаря. Про це в середу, 29 липня, повідомила заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій на брифінгу.  

За її словами, документом передбачається вимір температури вчителям і учням при вході в школу. При цьому вчителі повинні бути весь час у медичних масках, учням в класах під час уроку можна бути без масок, але під час перерви її також необхідно надягати. Міністерство освіти рекомендуватиме, щоб, за рішенням батьківського і педагогічного співтовариства, класи переходили на змішану форму навчання. 

"Сьогодні в школу йдуть одні діти, а завтра - інші. Тобто сьогодні одні працюють з використанням дистанційних технологій, а завтра - інші", - уточнила заступник міністра. 

Така форма навчання дозволить зменшити кількість учнів в класі, пояснила вона. Вона підкреслила, що обов'язковою умовою буде провітрювання класів. 

"Будемо рекомендувати переводити освітній процес якомога більше на шкільне подвір'я і на вулицю. Уроки фізкультури повинні бути при сприятливих погодних умовах виключно на вулиці, тобто не проводити їх у спортзалах", - сказала Мандзій. 

Вона нагадала, що регіони України будуть розділені на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавірусу: "зелена", "жовта", "помаранчева", "червона". У всіх зонах, окрім "червоної", передбачається навчання в класах.

Читайте на ГК:Керівництво військової прокуратури Ужгородського гарнізону припинило розповсюдження наркотиків серед прикордонників (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатські податківці розпочали серю зустрічей з головами територіальних громад (ФОТО)
Читайте на ГК:Про роботу АТ «Закарпатгаз» та формування тарифу на розподіл газу розповів сьогодні технічний директор підприємства (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...