1. Новини Закарпаття
  2. >

Чи шкодить гель-лак нігтям?

29.07.2020 20:32 Суспільство ПРОМО

Гель-лак — це гібрид звичайного лаку для нігтів і гелю для нарощування. Матеріал зібрав в собі кращі якості обох покриттів: колір і стійкість до 2-3 тижнів. На нігтьову пластину він лягає дуже просто, що дає можливість без проблем використовувати його в домашніх умовах при наявності ультрафіолетової лампи.

Додаткова жорсткість, яка утворюється з цим покриттям, допомагає зміцнити нігтьову пластину —власниці тонких і ламких нігтів нарешті можуть відростити власну довжину. Крім того, жінкам добре відома проблема розмазаного кольору та довгого очікування поки покриття висохне, а з гель-лаком про це можна забути.

Існує міф, що гель-лак псує нігті, робить їх тонкими та ламкими. Насправді, покриття ніяк не впливає на нігтьову пластину. Вона може зіпсуватись лише при неправильному нанесенні та знятті матеріалу. Дізнатись більше та замовити гель-лак з безкоштовною доставкою в Закарпатську область можна в мультирегіональному інтернет-магазині MAKEUP за цим посиланням https://makeup.com.ua/ua/categorys/150141/.

Читайте на ГК:Де на 3акарпатті найчастіше помирають від COVID-19: антирейтинг районів за кількістю смертей
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 29 липня
Читайте на ГК:Черг із каміонів на кордонах Закарпаття з Євросоюзом має поменшати
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська