1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Троє білих левенят народились у Ніредьгазькому зоопарку (ФОТО)

28.07.2020 09:34 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Зараз їм чотири тижні і в понеділок їх уперше оглянули фахівці й здійснили відповідні щеплення.

“Процедуру маленькі витримали спокійно,- розповіла МТІ працівницязоопарку Жужанна Петро.- А народились вони вагою по 1,5 кілограма. Тепер вага найменшого становить 4, а найбільшого – 5 кг. Харчуються поки-що молоком матері.”

Левиця прибула до Ніредьгази з Чехії, їй 7 років. Стільки ж має її партнер, якого привезли з Голландії. Вони разом в Ніредьгазькому зоопарку з 2015 року.

Білих “королів звірів” можна зустріти лише в Південній Африці, насамперед в Тимбабве. Відносяться вони до поппуляції кругерів (Phantera leo krugeri). Колір їх пояснюють тим, що в регіоні переважають білі піски і забарвлення левів допомагає їм краще маскуватися на рівнині чи у високих травах.

Місцеві жителі шанують цих звірів, вважають їх “посланцями Бога”. НазваТимбабве – основної дисклокації цього виду, в перекладі означає “місце, куди прийшли зірки-леви”.

“Сьогодні в резерваціях і зоопарках світу живуть не більше 500 предстаників цих тварин,- каже пані Жужанна.- Тому дуже важливо зберегти для прийдешніх поколінь цих рідкісних звірів.”Білі левеняти почали “виходити у світ” і відвідувачі-щасливчики зоопарку вже можуть полюбуватися ними,- наголошує видання hirado.hu.

Нагадаємо, пса, що впав з гори, рятували 16 добровольців (ФОТО)

Читайте на ГК:"Червоні лінії" у відносинах з Будапештом не буде перейдено - МЗС
Читайте на ГК:В Угорщині близько 300 000 молодих робітників будуть звільнені від сплати ПДФО
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: Словаччину, Угорщину та Чехію внесли до "червоного списку"
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...