1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Університет Коменського у Братиславі визнав невідповідним диплом прем’єра-плагіатора

27.07.2020 18:24 Суспільство ВАЖЛИВО

Словацький університет визнав дипломну роботу прем’єр-міністра Ігоря Матовича, на чию адресу лунають звинувачення у плагіаті, невідповідною належним критеріям.

Словацький університет визнав дипломну роботу прем’єр-міністра Ігоря Матовича, на чию адресу лунають звинувачення у плагіаті, невідповідною належним критеріям.

Про це повідомляє "ЄП" з посиланням на словацьке видання Pravda.

Керівництво університету Коменського у Братиславі, де навчався Матович, а також факультету менеджменту та академічної ради, зібралися для аналізу дипломної роботи Ігоря Матовича.

На зустрічі присутні погодилися, що робота Матовича не відповідає критеріям дипломної праці зараз і не відповідала їм і в 1998 році, коли нинішній прем’єр її захищав.

"Присутні погодилися з тим, що роботу не треба було захищати", - повідомили у відділі зовнішніх зв'язків ректорату університету.

Нагадаємо, у Словаччині Матовича звинувачують у тому, що він у своїй дипломній роботі 1998 року скопіював уривки з двох книг, доповнив кілька сторінок тексту і представив результат як свою роботу, не цитуючи належним чином використані джерела.

Парламент Словаччини розглядав вотум недовіри через плагіат-скандал, але не підтримав відставку прем’єра.

Словацький прем'єр-міністр - не перший політик у керівній коаліції, якого звинувачують у плагіаті. Так, спікер парламенту і коаліційної партії "Ми - сім'я " Борис Коллар копіював іноземні тексти у своїй дисертації, не посилаючись на джерело.

Нагадаємо, у Словаччині новий уряд склав присягу в масках і рукавичках

Читайте на ГК:У Словаччині на коронавірус хворіють прем'єр і п'ятеро чиновників
Читайте на ГК:У прем'єр-міністра Словаччини виявили коронавірус
Читайте на ГК:Заборона на вихід з дому і закриття магазинів: Словаччина посилює карантин
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...