1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Буштині стартували роботи на мості-довгобуді через Тереблю (ФОТО)

23.07.2020 19:36 0 Суспільство
 

Наразі тут задіяно бригаду з 10 чоловік, які працюють щодня з 8 до 19 години.

Вони працюють не тільки на мості, до їх обов’язків входять організація будівельної площадки, заготівля матеріалів, постачання необхідних інструментів, підключення освітлення. Працівники мостобудівної компанії «СИНЕРГІЯ МІСТ» (м.Бровари) кажуть: після того, як процес буде налагоджено, роботи триватимуть більш прискорено, інформує "Тячів".

На даний момент приступили до робіт з облаштування монолітної плити. Потім будуть укладати дорожній одяг, ставити бордюри, бар’єрне та перильне огородження. Також буде встановлене освітлення.

«На даний момент ми приступили до виконання робіт з облаштування монолітної плити, а також карнизних тротуарних консолей по останньому прогону, що йде від Тячева, – розповідають будівельники. – За планом, за тиждень-півтора будемо його заливати бетоном класу B-35, який має хороші показники міцності, морозо-, водо-стійкості та твердості».

Після цього дорожники повинні облаштувати асфальтне покриття.

Якщо буде все гаразд із фінансуванням та постачанням матеріалу, то за словами працівників організації-підрядника, міст реально запустити в експлуатацію до кінця року.   

На наступний рік заплановано виконати роботи під мостом – провести антикорозійний захист конструкції та підсипку мосту.

«Роботи багато, але головне – запустити проїзд по мосту, бо паралельний існуючий міст справді в аварійному стані», – каже виконроб бригади.

Щодо чуток про начебто аварійність конструкції недобудованого мосту, то виконроб бригади каже:

«Палі, які знаходяться під розпіркою  в самому низу опори, трохи підмило. Це означає, що їх треба підсипати. На саму суть роботи на мості це ніяк не впливає. Зараз головне – ввести в експлуатацію, запустити рух по мосту, а потім уже дивитись по ситуації. Вважаю, всі ці проблеми поправимі».

Єдині труднощі наразі – це бюрократична тяганина з підключенням електроенергії. Через це будівельники виходять із ситуації самотужки: купують для роботи генератори.

Нагадаємо, кожен третій довгобуд в Ужгороді заморожений через брак грошей / ВІДЕО

Читайте на ГК:На Закарпатті викрили "пачкаря" поблизу кордону з Румунією (ФОТО)
Читайте на ГК:Різанина на Закарпатті: чоловік після "душевних" посиденьок з товаришем схопився за ніж (ФОТО)
Читайте на ГК:“До останнього сподівались, що він живий”: ще один закарпатець став Янголом небесного війська (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська