1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

COVID-19 в Мукачеві: чотири сотні інфікованих, нові смерті та заповнена лікарня

13.07.2020 12:34 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Ситуація погіршилася - за тиждень у Мукачеві додалося понад шість десятків хворих на коронавірус COVID-19, а визначити контактних осіб практично неможливо.

Ситуація погіршилася - за тиждень у Мукачеві додалося понад шість десятків хворих на коронавірус COVID-19, а визначити контактних осіб практично неможливо.

Так, за інформацією міської ради, станом на минулий понеділок, 6 липня, у Мукачеві було зафіксовано 344 захворілих з початку епідемії ( 218 мукачівців одужали, 123 - хворих на цей день, 5 - померли). На ранок сьогоднішнього дня, 13 липня, кількість інфікованих з початку епідемії сягнула 400 осіб.
Нагадаємо, що вже на ранок вівторка, 7 липня, у Мукачеві зафіксували чергову смерть від коронавірусу та двох нових інфікованих.

Як повідомив в.о директора "Лікарні св. Мартина" Євген Мешко, ізоляторне відділення де лікують пацієнтів з  COVID-19 заповнене майже повністю. Відтак, у лікарні розгорнули додаткове відділення. За його словами ситуація із захворюванням на коронавірус у громаді перейшла від вогнищевості до спорадичного характеру. Це розкидані по громаді та району випадки і в більшості з них визначити контактних осіб захворілих практично неможливо.

У наступні чотири дні 8 -11 липня щоденно повідомлялося про нові 10-12 випадків захворювання, з підозрою на захворювання - до півсотні осіб.
На ранок неділі, 12 липня, у мукачівській міській раді повідомили про ще одну жертву коронавірусу та 6 нових інфікованих.

Станом на ранок сьогоднішнього дня, 13 липня, в Мукачівській ОТГ зафіксували 4 нових  випадків захворювання, всього повідомляється про 140 осіб хворих на сьогодні. Загальна кількість захворілих сягнула  вже 400 осіб, з них  253 мукачівців одужали з початку епідемії.

Слід також зазначити, що загалом ситуація із захворюваністю у Мукачеві не є найгіршою на Закарпатті. Лідером по кількості захворілих залишається Ужгород.

Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, за минулу добу на території Закарпатської області  коронавірус  виявили у 79 жителів.

Читайте на ГК:В Мукачеві підірвали гранату біля ресторану: опубліковані фото з місця, - ЗМІ (ФОТО)
Читайте на ГК:"Виховання братів наших менших": у Мукачеві успішно функціонує школа юних кінологів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Міст-решето» у Мукачеві: питання безпеки людей впирається в брак коштів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...