1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Статистика коронавірусу на Іршавщині: серед інфікованих малолітні діти (СПИСОК, ДІАГРАМА)

06.07.2020 20:01 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Станом на ранок 6 липня на 3акарпатті діагностовано 3 375 випадків COVID-19, з яких 292 на Іршавщині.

Станом на ранок 6 липня на 3акарпатті діагностовано 3 375 випадків COVID-19, з яких 292 на Іршавщині.

Найбільша кількість зареєстрованих випадків підтвердили у с.3аріччя. Тут з 76 виявлених випадків інфікування коронавірусом 61 людина хворіє, 12 вже одужало та 3 осіб померли. Варто відзначити, що захворіли люди всіх вікових категорій, та переважно 30-59 р.

Щодо райцентру, то тут зафіксовано 38 діагнозів COVID-19, з яких 21 особа ще хворіє та 17 вже побороли коронавірус. Летальних випадків, станом на сьогодні, тут не зареєстровано.

До вашої уваги ексклюзивний список, в якому вказано зафіксовану кількість підозр, випадків інфікування, хворих, одужавших та померлих від COVID-19. Вся інформація є офіційно підтвердженою і опублікованою у статистичних звітах Національної служби здоров’я України.

3верніть увагу: показник ‘‘Виявлено’’показує фактичну кількість захворілих (виділено зеленою заливкою фону), ‘‘Хворіє’’ - кількість активних випадків станом на ранок 6 липня (виділено рожевою заливкою фону). 

 

Співвідношення вікових категорій фактичної кількості інфікованих мешканців Іршавщини ви можете подивитися на слідуючій діаграмі:

Фото на прев’ю: Сергій Гудак.

Нагадаємо, що закарпатці різко обговорюють посилення карантину в області.

Читайте на ГК:Овочево-фруктовий кошик 2020: які ціни на закарпатських ринках та в супермаркетах (ФОТО)
Читайте на ГК:В Іршавці помітно піднявся рівень води (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Повалене дерево та підтоплений дитячий майданчик: в закарпатському райцентрі негода наробила біди (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська