1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Ми за Виноградів!»: мешканців Виноградівщини закликають голосувати за збереження району (Петиція)

04.07.2020 12:58 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Відомо, що у зв’язку із новим поділом Закарпаття, згідно із рішенням Кабміну, ряд районів буде ліквідовано, у тому числі й Виноградівський. Віднині він стане Берегівським.

Відомо, що у зв’язку із новим поділом Закарпаття, згідно із рішенням Кабміну, ряд районів буде ліквідовано, у тому числі й Виноградівський. Віднині він стане Берегівським.

Проте, місцевим мешканцям не до вподоби такий поділ району і більшість обурені із цього приводу. Щось подібне було і у гірській Рахівщині, допоки люди не вирішили піти на протест і в результаті відвоювали район.

Із цього приводу коментарів вистачає, однак для боротьби за відстояння свого району у призмі політичних інтересів, виноградівцям бракує рішучості. А комусь «добре» і так, мовляв «усе уже вирішили там із верху».

І все ж, активісти і небайдужі до долі рідного міста і, відповідно, «за» збереження району зі своєю культурою та історичним надбанням, влаштовують поки що мирний протест – голосуванням за Виноградів в режимі-онлайн.

Відповідну петицію в електронному варіанті щодо створення Виноградівського району з центром у місті Виноградів зареєстровано вчора на офіційному веб-сайті Президента України

Наразі кількість голосів «за» – лише 40 із 25 000 потрібних для підтримання петиції. До закінчення строку відповідного документу у мешканців залишилось 92 дні.

Люди вірять і сподіваються на перемогу. Та є і скептики і, звісно, ті, які живуть за принципом «моя хата скраю…», що і можна сказати із оприлюднених дописів у Мережі.

Клара Шітко  Я «За». Та все давно уже вирішено і ми нічого не можемо

зробити...нажаль... Це вирішили без нас! Це йшло потихеньку! Забрали пошту,воєнкомат, прокуратуру, МРео. Тоді треба було кричати. То була репетиція! Нас надурили! Все продумано було!

Ivanka MoldovanКлара Шітко усьо ладилося під Хуст, но чтось пішло не так
Кого убрали за 500 то і мають усі

Ivanka Moldovan Уже нич не поможе, зарубали Поляка на комітеті. Голосуваня по затвердженню районів у раді - через тиждень.
Все пізно пити борджомі.

Anatolij Preobrazhenskyj Підписав

Василь Вашкеба Дивлячись, кого ви вибираєте у владу. Від вас не тільки район відібрати, а й право голосу було б на користь.

Наталія Шанта Я ЗА збереження нашого району

Тетяна Жолдош Я за Виноградивський район

Марина Егреші Відколи себе пам'ятаю, на Виноградівщині вічна політична війна та розподіл влади, майна між тими, хто біля корита. Гори обіцянок, толку мізер. Не знаю, як у Берегівському, але за це точно не проголосую.
Ну хіба що за 500 грн

Катька Роман +

Sándor Puskás Вже можете не вимагати!!! Поїзд уїхав!!!

Olena Nlroda Голосую за центр м. Виноградів.

Нагадаємо, ексголови Закарпатської ОДА про перспективи та ризики створення Берегівського району

Читайте на ГК:Неподалік Виноградова в озері виявили мертвого чоловіка (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Блекаут на Закарпатті: місто Виноградів та навколишні села відключили від електрики
Читайте на ГК:Неподалік Виноградова з води витягли труп людини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...