1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті посилюють карантин

22.06.2020 18:36 Суспільство ВАЖЛИВО

Відповідне рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА.

Відповідне рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА.

Обласна комісія ТЕБ НС прийняла рішення скасувати послаблення протиепідемічних заходів, введених на території області 18 червня.

Зокрема на Закарпатті забороняють у вихідні (субота, неділя) та святкові дні регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів громадським автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполучені.

Також, починаючи із 00.00 год. 23 червня 2020 року до покращення епідемічної ситуації та прийняття окремого рішення встановити контрольно-пропускні пункти на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг:

- Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів);
- Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп).

В область пропускатимуть тільки після проведення температурного скринінгу з безконтактною термометрією всіх пасажирів, фіксації часу перетину, номерів транспортних засобів та напрямку руху, місця вибуття та прибуття транспортного засобу (пасажирів).

З 25 червня, на всій території Закарпаття заборонено:

- закладам охорони здоров’я проведення планових заходів з госпіталізації, крім:

- надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

- надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

- надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

- надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

- проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я.

Комісія рекомендувала встановити початку роботи:

- о 8 годині в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, територіальних підрозділах центральних органів виконавчої влади;

- о 10 годині в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України.

Читайте на ГК:МОН озвучило вимоги до навчання в школах у пандемію
Читайте на ГК:Чи шкодить гель-лак нігтям?
Читайте на ГК:Де на 3акарпатті найчастіше помирають від COVID-19: антирейтинг районів за кількістю смертей