1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Історія переселенця із Донецька, який 6 років живе в Ужгороді та виховує доньку (ФОТО, ВІДЕО)

21.06.2020 18:36 0 Суспільство

Разом з нею їздив за кордон, відпочивав на морі та ходив у похід у гори.

До Дня батька, який відзначають в Україні у третю неділю червня, «Суспільне Закарпаття» поспілкувалось із Максимом Науменком – переселенцем із Донецька. Чоловік разом з сім’єю живе в Ужгороді 6 років. Виховує трирічну донечку Алісу. Разом з нею їздив за кордон, відпочивав на морі та ходив у похід у гори.

Максим Науменко працює з дому, тому з сім’єю проводить майже цілий день. Улюбленим заняттям є читання книг для донечки Аліси.

«Вірші, казки, зараз про Мумітролів читаємо. Паралельно декілька книжок може бути. Може бути для дорослих дітей, щось дитяче. Буває, просто картинки дивимось і обговорюємо, що там зображено. – Вибирає вона книги? – Зазвичай, так. Іноді я, якщо щось хочу, то пропоную наполегливо. Якщо каже – ні, то ні».

Алісі три роки. Вона народилася вже в Ужгороді.

«Батьківство – це дуже круто. Я, з одного боку, дуже хотів дитину, з іншого боку, ми постійно відкладали з дружиною, бо ще встигнемо й таке інше. Зараз я не можу зрозуміти, чим ми взагалі жили до того, як стали батьками, що наповнювало наше життя», – розповідає Максим.

Дружина Діана каже: дочка, як і батько, екстраверт.

«Уміння вести дискусію, займатися полемікою, дуже любить спілкуватися, дуже контактна – це мабуть від нього в неї, бо я більш замкнена людина. Він з нею спілкується, як з рівною. Нема таких зверхніх відносин, що ти маленька й цього не розумієш. Спілкування із взаємоповагою, що я дуже ціную», – каже Діана Науменко.

Подружжя Науменків свою дочку від народження беруть всюди з собою: на море, в гори, в походи, а також на вечірки, де Максим працює діджеєм.

«Хочемо, щоб вона завжди була з нами. Ми з нею спілкувалися з перших днів. Вона швидко почала говорити. Можливо, через це, можливо, не тільки через це. Ми спочатку її носили в слінгу, бо ти можеш дитину до себе причепити й піти собі кудись. Тоді не було коронавірусу, були якісь хвороби, але ми не дуже боялися. Їздили, ходили».

Нагадаємо, переселенці отримають власну дев’ятиповерхівку на Закарпатті

Читайте на ГК:На дорогах навколо Ужгорода встановлюють камери спостереження (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді поліція рятувала постраждалого у ДТП байкера (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородський скансен – туристична родзинка Закарпаття (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська