1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Маски є, але на підборідді: як в Ужгороді порушують карантинні норми на базарах (ФОТО)

20.06.2020 20:00 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

В Закарпатській області карантинні обмеження посилили, але на функціонуванні ринків це не особливо позначилось.

Продавці продуктів і далі без масок, або з опущеними під ніс та на підборіддя. Покупці цим особливо не переймаються і залюбки пробують товар з ножа. Продавці одягу та взяття більш відповідальні. Майже у всіх були маски та антисептики. 

Покупці часто знімають маски вже після того, як зайшли на ринок. Мотивують ще тим, що важко говорити. Щодо охорони на вході, яка б мала контролювати кількість людей, то вона не завжди на місці. До прикладу, на «Зеленому ринку» охоронець з антисептиком з’явився на вході лише тоді, коли прийшла поліція та журналісти. Відразу утворилась черга, зо два десятки людей, які не дотримувались ані дистанції, ані маскового режиму. 

Після появи поліції продавці городини на «П’яному» базарі поховали весь свій товар у машини. Заметушились і продавці у рядах. Але не всі одягнули маски.

Продавчиня фіранок прокоментувала відсутність маски на обличчі так: «Я перенесла інсульт і мені важко дихати в масці. А люди до мене і так не підходять. Може двоє за день. Коли хтось підходить, то отак швиденько одягаю маску і все».

Також продавці кажуть, що вони знаходяться на свіжому повітрі, а не всередині, тому маски їм носити не обов’язково. 

Нагадаємо, поліція Закарпаття сьогодні провела рейдові перевірки щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог стосовно функціонування в умовах адаптивного карантину.

Читайте на ГК:Закарпатські митники конфіскували автомобіль жителя Тернополя через приховану контрабанду
Читайте на ГК:В Ужгороді зросла кількість нових хворих на коронавірус
Читайте на ГК:Через аварію половина Ужгорода залишилася без води
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська