1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Коронавірус на Перечинщині: люди скаржаться на пацієнтів психінтернату, які голими купаються у місцевій річці (ФОТО)

19.06.2020 20:00 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

За попередньою інформацією у Тур’я-Реметівському психоневрологічному інтернаті є 8 інфікованих коронавірусом. Інфекцію діагностували працівникам інтернату.

За попередньою інформацією  у Тур’я-Реметівському психоневрологічному інтернаті є 8 інфікованих коронавірусом. Інфекцію діагностували працівникам інтернату.

Кількість інфікованих підтвердив очільник Перечинського районного відділення первинної медико-санітарної допомоги Юрій Малишко. За його словами 3 інфікованих із підтвердженим діагнозом лікуються в Ужгороді, а ще п’ятеро – на лікуванні вдома.

Поряд із цим, як стало відомо із офіційних джерел, у цьому ж закладі за два тижні червня померли 6 підопічних. Та за яких обставин померли хворі так і не з’ясовано через брак інформації.

Тим не менше, ситуація набула розголосу в Мережі і розпалила чимало дискусій із приводу, оскільки місцеве населення потребує чіткого роз’яснення від керівниці інтернату Оксани Ігнатижак.

За словами місцевих, підопічні закладу, у якому виявили коронавірус, не дотримуються жодним чином карантинних вимог.

Slavochka Hrab

Кажуть, що в психоневрологічному інтернаті багато хворих на Covid 19. Тоді чого хворі спокійно гуляють по вулиці Зеленій

Мар'яна Фортуна Тому що всім начхати ... А люди мовчать і далі

Вера Гроснер В інтернаті давно нема порядку, огорожі навіть нема нормальноі.От ті хлопці втікають і гуляють.А що твориться На територіі знають лиш працівники, всі ми знаємо лиш з розмов .Надіємося що все буде вирішуватися на вищому рівні .А тут ми просто ділитися своіми думками можемо.
Директор інтернату перша має відповісти за все, що там відбувається.А жителі села мають право чути правду від керівників а не збирати плітки по селі.Є голова села є директор психінтернату є лікарі...Люди які мають інформацію офіційну! Або спростують усе або підтвердять.Я так думаю.

Slavochka Hrab Мар'яна Фортуна Люди все мовчать!!

Ольга Головей Ці люди самі по собі небезпечні , бо психічно хворі.

Богданка Рогаль Тому що всім все одно на людей... там помирають, там працівники хворі... А дій ніхто ніяких не приймає... це ужас... звертатися до голови села потрібно

Міша Коряк Богданка Рогаль інтернат закрита установа і сільраді вони не пудчинявуться причому туй голова там є своє керівництво і над ними в ужгороді є своє начальство

Ирина Гашимова Це концлагер, скороіш за все їх взагалі не лікують . соромно. Не відомо у кого вад більше . і як завжди ніхто не понесе відповідальність !

У той же час, інтернатівці розгулюють населеним пунктом без масок, тим самим наражаючи на небезпеку решту населення. Крім того, зі слів односельців, ті ж підопічні, гуляючи вулицями та регулярно візитуючи до магазинів на території населеного пункту, час від часу купаються голими у річці, яку відвідують інші місцеві, у тому числі, й діти.

Роман Головей Сьогодні у нашому інтернаті висадився десант лікарів у захисних масках і халатах,що там робиться ніхто розповідати не хоче,але проблема ковід19 там присутня, і то у досить таки не малих масштабах...Там знаходяться психічно хворі люди,і те що вони хворі вони не винуваті,і чому вони гуляють по вулицях,треба питатися у їхнього керівника,або привести її за вухо на скалу і показати як її підопічні купаються із голими ч…ми у річці. Люди а найгірше, що на це все дивляться діти які ходять гуляти до лісу і дай Боже,щоби колись це не закінчилось трагедію.Робимо висновки і бережемо своїх дітей. А по моєму пора уже у нашу Ремету запросити телебачення,і попросити їхньої допомоги у вирішенні деяких проблем у нашому селі.!

Mylana Beskid Calcagni Ольга Головей не всі небезпечні, там завжди частину людей випускали на прогулянки,а грузчик Саша то є частина історії нашої торгівлі.

Ольга Головей Особливо безпечний молодий високий хлопчина, даруйте не знаю як його ім'я, який частенько гуляє на відрізку шляху Зелена-Скала. І не приведи Господи ,щоб він колись зробив вчинок , який стане історією ,але сумною.

Ольга Головей Якшо на них виділена така велика територія, що згідно закону має бути огороджена двометровою загорожею , то мабуть вони мають знаходитися на цій території. Але ми бавимеся в європейську державу, і права підопічних кладуть вище ніж наші. І в свою чергу відбираючи права наших дітей на безпечне дитинство на вулиці Зелена.Сумно.

Роман Головей Коли голова хвора,треба її лікувати...

Slavochka Hrab Роман Головей це точно, телебачення тут не помішало би.

Марія Малош Гуляють і в Перечині. Він гуляв два дні тому і в Перечині

Наталія Скубенич Там би вам пана Часіна ...

На основі підтверджень комісії з ТЕБ та НС, які вдалося отримати після проведеної наради 17 червня у Тур’я-Реметівському психоневрологічному інтернаті, епідемія коронавірусу у вищевказаному закладі різко поширилась від 01.06.2020 по 15.06.2020р. Перші три випадки були відзначені, як середньої важкості, а решта – з госпіталізацією в інфекційне відділення з діагнозами ковідна пневмонія та явищами задишки.

За наданою інформацією, із 165 підопічних закладу ПНІ зроблено тестів 115 особам, 40 відмовилися від проходження тестів. Один тест виявився позитивним, температура, як зазначають, в межах норми.

18 червня з 9:00 ранку до Туря-Реметівського психоневрологічного інтернату було направлено дві медичні бригади. Їхнім завданням було провести тестування 140 підопічних закладу.

На ранок, 18 червня, у закладі було зафіксовано 29 захворювань, а саме – 8 випадків виявлено серед робочого персоналу ПНІ, та у 21 особи їхніх сімей. Того ж дня, за інформацією Перечинської РДА, було завершено обстеження підопічних у комунальній установі Закарпатської облради.

За інформацією лікаря-епідеміолога Перечинської міжрайонної філії держустанови «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо інфекції у підопічних, медпрацівниками наразі тут обстежено 280 осіб. Ще 13 підопічних залишаються необстеженими у зв’язку із психічним станом здоров’я.

У 24 підопічних – ймовірна підозра на COVID-19, у 8 є підозра на кишкову інфекцію.

4 підозри на COVID-19 було виявлено серед робочого персоналу. У пацієнтів було проведено забір аналізів для ПЛР-тестувань.

Працівників інтернату, у яких підозрюють коронавірус, було відправлено на лікарняний. Усі обстежені очікують на результати ПЛР тестів.

Від спілкувань із журналістами очільниця закладу, на жаль, відмовилась.

 

Нагадаємо, на коронавірус у психоневрологічному інтернаті на Перечинщині захворіли вісім працівників — джерело

Читайте на ГК:Сезон збору яфин стартував на Полонині Руні на Перечинщині (ФОТО)
Читайте на ГК:"Одяг та взуття іграшки та канцтовари для всіх нужденних": у Перечині відбулася благодійна акція (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Перечинщині долучились до еко-челенджу «Липень без пластику»
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська