1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Закарпатті, крім тримісячного Зеленського, живе ще й 10-річний хлопчик Янукович (ВІДЕО)

19.06.2020 19:17 0 Суспільство

Ще один закарпатець названий на честь одного із президентів України

Крім тримісячного Зеленського з Ужгорода, на Закарпатті живе ще один хлопчик, названий на честь одного із президентів України. Десятирічний Янукович із селища Середнє Ужгородського району виховується в ромській родині та вчиться у четвертому класі, інформує Суспільне.

Брежинський Янукович Іванович проживає у смт Середнє Ужгородського району. Янукович мешкає із батьками, братами й сестрами. Він третя дитина з п'яти в сім‘ї.

Хлопцю 10 років. Поки батьки їздять за кордон, він чекає на них удома з родичами. Навчається в місцевій школі. Розповідає: вчителі звертаються до нього лише за іменем.

"Кажуть мені: "Янукович, іди до дошки". Я четвертокласник. Мені найбільше подобається письмо", – розповідає Янукович.

Народився хлопець у грудні 2009-го. Його мати Олена каже: назвала сина на честь Віктора Януковича напередодні виборів. Вірила, що це принесе перемогу кандидату в президенти.

"Ми дуже хотіли, щоб тоді виграв Янукович, щоб став президентом. А я як народила сина, то сказала собі, що може б назвати його Януковичем, і це йому допоможе піти далі. Та й виграв вибори", — каже мама Олена Брежинська.

Змінювати ім’я через події в Україні малий Янукович не хоче. Мати питала в нього його думки:

"Хотіла попробувати спитати, чи він не образився на мене, що я його так назвала. Не образився і не хоче змінювати. Якщо в школі його називають Яником, він уже йде сердитий додому. Каже, що його не Яник, а Янукович звати".

НЯнуковича 3 роки возять на футбол до Мукачева. Він грає за ФК "Рома": має грамоти й медалі. За словами мами, її син сором’язливий, але цілеспрямований. Після навчання під час канікул їздить із батьками до Австрії (вони там на заробітках). На час карантину всією родиною повернулися додому на Закарпаття.

Нагадаємо про закарпатського Зеленського: родина маленького хлопчика стала знаменитою на всю Україну (ВІДЕО)

Читайте на ГК:В Ужгороді поліція рятувала постраждалого у ДТП байкера (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородський скансен – туристична родзинка Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородську філателістичну виставку "Закарпатолімпфіл-2020" перенесли на 2021 рік (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська