1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Епідемологи Берегова звертаються до вірян

19.06.2020 16:06 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

З понеділка у місті знову закриваються дошкільні навчальні заклади

З понеділка у місті знову закриваються дошкільні навчальні заклади

"Голос Карпат" повідомляв, що в Берегові на амбулаторному лікуванні від коронавірусу знаходяться православний священик та його дружина.

Симптоми захворювання виявили ще у 5 прихожан церкви Різдва Пресвятої Богородиці, є підозри на інфікування ще в кількох осіб.

В.о. директора Берегівської філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України” Ігор Цар звернувся до вірян православного храму з метою попередження і поширення захворювання на Covid-19 відвідати своїх сімейних лікарів та пройти відповідне обстеження, за потреби здати ПЛР-тести.

На сьогодні в Берегові вже зареєсровано 12 хворих на коронавірус. Майже половина з них – прихожани православної церкви. Прикро, але епідемія в місті поширюється. Як перший крок до стабілізації ситуації, з понеділка, 22 червня, знову закриваються дошкільні навчальні заклади. Епідемологи звернулися і до керівників ринків, торгових і закладів харчування, державних установ посилити контроль і відповідальність за дотримання протиепідемологічних заходів. Працівників полції та держплодспоживслужби зобов’язали два рази на день здійснювати відповідні перевірки на насамперед на ринках, в інших “точках” накопичення людей. В разі виявлення серйозних порушень, винуваті будуть оштрафоні, а заклади закриті.

Нагадаємо, Ужгород повертається до посилених протиепідемічних заходів (ФОТО)

Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатку спіймали "на гарячому" за крадіжку із виробничого цеху
Читайте на ГК:На Закарпатті до 2022 року можуть відкрити ще п'ять пунктів пропуску до Євросоюзу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська