1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські податківці цьогоріч вже надали майже півсотні тисяч різних послуг

17.06.2020 17:42 Суспільство

Як громадянам, так і бізнесу.

Як громадянам, так і бізнесу.

Протягом січня-травня 2020 року Головним управлінням ДПС у Закарпатській області надано 47,3 тис. адміністративних послуг, у тому числі у Центрах обслуговування платників – 38,2 тис. та 4,5 тис. в електронній формі, інформує Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області.

Найбільш популярні послуги – традиційно видача картки платника податків та надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, реєстрація платників єдиного податку.

Протягом січня-травня 2020 року видано 20,6 тис. реєстраційних номерів, 3,8 тис. платників зареєструвалися платниками єдиного податку.

Повідомляємо, що підготувати, заповнити та надіслати електронні документи до ДПС можна скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет» (режими «Заяви, запити для отримання інформації» та «Введення звітності»), вхід до якого здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС.

Крім того, за допомогою Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) платники мають змогу отримати відповіді на податкові питання, які їх цікавлять, у будь-який зручний для них час. Зокрема, можна скористатись ЗІР через офіційний вебпортал ДПС або безпосередньо у мережі Інтернет за адресою http://zir.tax.gov.ua/. Також можна безкоштовно завантажити мобільний додаток ЗІР через інтернет-магазини App Store та Google Play.

Крім того, платники можуть отримати відповіді на питання використовуючи чат-спілкування, зокрема контакт-центр Податкової у месенджерах: Viber (з мобільного пристрою) (viber://pa/?chatURI=dpscontactcenter) та у Telegram (https://t.me/DPS_ContactCenter_bot?start)

Водночас нагадуємо, що з 2 червня 2020 року, на період дії карантину обслуговування платників здійснюється із врахуванням послаблених протиепідемічних заходів, а саме графіку роботи ЦОП у звичному режимі. Однак, рекомендуємо платникам, для зменшення скупчення відвідувачів, здійснювати візит до ЦОП за попереднім записом на конкретну годину прийому (за телефоном, через електронну скриньку). Також, зазначаємо, що до ЦОП платники мають право заходити тільки у захисній масці, рукавичках, та після дезінфекції рук.

Електронні скриньки для подання письмових звернень та телефони для попереднього запису за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/420976.html.

Нагадаємо важливу інформацію для підприємців: нові ліміти для ФОП і зміна групи - роз’яснення податківців

Читайте на ГК:З 1-го серпня буде відомо, в якій "зоні" карантинних обмежень опиниться Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатська версія: типи пасажирів в автобусі до Чехії (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу померли чотири людини, інфіковані коронавірусом. Нових хворих - 68
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська