1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Сьогодні поновлюється робота ПП "Солотвино" - "Сігет-Мармаріцей" на кордоні Закарпаття з Румунією

17.06.2020 17:12 Суспільство

Починаючи з 18.00.

Починаючи з 18.00.

До уваги громадян, які планують закордонні поїздки!

Як повідомили у прес-службв Мукачівського прикордонного загону, сьогодні, 17 травня, з 18:00 поновлюється робота пункту пропуску «Солотвино» - «Сігет- Мармаріцей».

За інформацією прикордонної поліції Румунії, буде здійснюватися пропуск на територію Румунії:

- громадян які офіційно працевлаштовані на території Румунії та мають підтверджуючі документи ( без проходження обов’язкової обсервації);
- осіб які прямують транзитом (на протязі 48 годин);
- решта осіб які прибувають на територію Румунії підлягають обов’язковій
обсервацїї.

Наголошуємо, що в’їзд іноземцям в Україну дозволений з обов’язковою наявністю медичного страхування, яке передбачає лікування COVID-19, обсервацію. Для осіб, які прибувають в Україну з країн зі значним поширенням COVID-19, передбачена обсервація або самоізоляція із застосунком «Дій вдома».

Учора Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило список країн, які за показниками захворюваності на COVID-19 віднесені до «червоної» та «зеленої» зон. Згідно з рішенням Уряду України, державами із значним поширенням COVID-19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання на COVID-19 становить більше ніж 40 осіб на 100 тис. населення.

Обсервації не підлягають громадяни (піддані) держав із значним поширенням COVID-19, які не перебували на території цих держав протягом
останніх 14 днів, працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей, водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад, учасники зовнішнього незалежного оцінювання разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою.

Нагадаємо, закарпатці розповіли, що думають про протести на кордоні та можливий дефіцит товарів (ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Тячівщині у ставку знайшли труп зниклого потопельника
Читайте на ГК:На Тячівщині виявили браконьєрів, які електрострумом вбили 24 червонокнижні риби (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Тячівщині померла ще одна людина з підтвердженим діагнозом COVID-19

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська