1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегові демонтують в’їзди до автостоянок в центрі міста: причина - заборгованість (ФОТО)

16.06.2020 21:50 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Місцева фірма Rojal Parking заборгувала місту за оренду земельних ділянок під в’їздами до автостоянок понад 450 тисяч гривень.

Ідею запровадити платне паркування автотранспорту на двох під’їзних до центру Берегова вулиць Івана Франка та Іштвана Сечені почали реалізовувати наприкінці 2017 року. Встановили шлагбауми, будки для касирів. Вартість перебування транспортних засобів в зоні паркування теж була солідною – 15 гривень за годину. Бізнес просувався успішно. На початку справно виплачувалась і обумовлена у відповідному договорі оренда. Проте з часом керівники фірми все частіше “пригальмовували” виплати, залізали в борги. На сьогоднішній день вони винні місту понад 450 тисяч гривень. Відбувся суд, який, зрозуміло, був не на користь Rojal Parking. Справу передали у виконавчу службу, яка виставила майно автостоянок на продаж. Однак остання реалізувала “інвентар” за мізер. З чого покриватиметься різниця - невідомо.

На засіданнях депутатських комісій, виконкому Берегівської міської ради прозвучали пропозиції відновити роботу згаданих автостоянок. Бо тоді було більше порядку з розміщенням автотранспорту в центрі міста. 

“Всебічно вивчаємо ситуацію, не хотілося б ще раз помилитись з вибором орендатора, хоча його нам згідно з діючим порядком пропонує електронна система,- каже заступник міського голови Берегова Михайло Ляшко.- Все ж можемо вплинути на процес, кого допустити до подання заявок на тендер. Якщо депутатський корпус, члени виконкому приймуть рішення відновити діяльність автостоянок, постараємось передбачити в договорі оренди такі умови, які б унеможливили будь-які затримки з виплатою орендної плати, інші порушення.” 

Нагадаємо, у Берегові негода повалила дерево в парку відпочинку “Оазис”.

Читайте на ГК:На Берегівщині ліси захоплює дивний австралійський гриб "Пальці Диявола" (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатку спіймали "на гарячому" за крадіжку із виробничого цеху
Читайте на ГК:На Закарпатті до 2022 року можуть відкрити ще п'ять пунктів пропуску до Євросоюзу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська