1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Від завтра на Тячівщині посилюють контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів

15.06.2020 18:45 Суспільство ВАЖЛИВО

З вівторка, 16 червня.

З вівторка, 16 червня.

Як повідомляє "Тячів", враховуючи тенденцію до зростання кількості хворих на COVID-19, а саме: з 1 по 7 червня 2020 року в Тячівській ОТГ лабораторно підтверджено 2 випадки, з 8 по 14 червня 2020 року – виявлено 5 нових випадків, а станом на 15 червня п’ятьох мешканців громади направлено на ПЛР-тестування з підозрою коронавірусного захворювання, на території населених пунктів Тячівської ОТГ встановлюються наступні зходи:

Відновити практику:

- Проведення рейдів щодо дотримання громадянами вимог із самоізоляції.
- Моніторингу дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог, зокрема: соціальної дистанції, використання засобів індивідуального захисту  у закладах громадського харчування, місцях торгівлі та обслуговування людей.
- Проведення дезінфекції вулиць, площ, місць загального користування міста та сіл громади, у жилих, виробничих, санітарно-побутових приміщеннях, будівлях і спорудах Тячівської громади.

Призупинити з 16 червня роботу закладів дошкільної освіти Тячівської ОТГ.

Звернути увагу керівників релігійних громад та суб’єктів господарювання щодо особистої відповідальності за невжиття заходів із недопущення проведення масових зібрань (під час весіль, поховань, інших релігійних обрядів, тощо).

Звернути увагу керівників установ, організацій та підприємств незалежно від форм власності та підпорядкування, інших суб’єктів господарювання, що здійснюють приймання відвідувачів на необхідність дотримання соціальної дистанції 1,5 м., нанесення відповідного маркування для забезпечення дотримання дистанції, обмеження перебування у приміщенні одночасно великої кількості людей (не більше 10), використання засобів індивідуального захисту, здійснення температурного скринінгу.

Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня (Мийсарош Т.С.):

Посилити проведення роз’яснювальної роботи серед населення Тячівської ОТГ щодо необхідності дотримання вимог карантинних заходів.
Забезпечувати інформування регіонального штабу та управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами про прийняті рішення.
У разі погіршення епідемічної ситуації на території Тячівської ОТГ забезпечити прийняття оперативних рішень щодо їх локалізації та вжиття заходів щодо введення більш жорстких (додаткових) карантинних обмежень.

Нагадаємо, працівниця Тячівської РДА захворіла на коронавірус: будівлю закрили для відвідувачів

Читайте на ГК:На Тячівщині у ставку знайшли труп зниклого потопельника
Читайте на ГК:На Тячівщині виявили браконьєрів, які електрострумом вбили 24 червонокнижні риби (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Тячівщині померла ще одна людина з підтвердженим діагнозом COVID-19
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська