1. Новини Закарпаття
  2. >

Держстат готується до перепису населення "вручну"

05.06.2020 09:27 Суспільство

У Держстаті відзначили, що також важливий сільськогосподарський перепис, який ще жодного разу в Україні не проводився.

У Держстаті відзначили, що також важливий сільськогосподарський перепис, який ще жодного разу в Україні не проводився.

У Державній службі статистики створили підрозділ, який займається підготовкою до перепису населення за реєстрами. Про це повідомив глава Держстату Ігор Вернер під час онлайн-зустрічі з журналістами. 

"У нас створено відповідний підрозділ, який займається саме підготовкою до перепису за реєстрами, ми навіть залучаємо міжнародну спільноту, щоб потім не було питань щодо методології (розрахунку чисельності. - Ред.)", - сказав Вернер. 

За його словами, в Україні ще жодного разу не проводили сільськогосподарський перепис, що потрібно для визначення більш точного потенціалу сільського господарства. 

"У 2001 році відбувся всеукраїнський перепис населення, під час якого ми дізналися кількість населення і його характеристики. На жаль, у сільському господарстві ми не маємо такої інформації. Нам потрібно знати, скільки у нас корів, яких тварин люди тримають, які культури вирощують... Це потрібно для прийняття обґрунтованих рішень, щоб було зрозуміло, що потрібно дотувати, а що розвивається добре", - зазначив глава Держстату.

Читайте на ГК:Чого очікувати від "СидорЕнків-СидОренків" у другому сезоні (ФОТО)
Читайте на ГК:Головний санлікар України: Маски повинні носити всі (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Джамала написала свій стильний трек "Пастка" за сорок хвилин (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська