1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді готуються відкрити новий веломаршрут (ВІДЕО)

23.05.2020 12:18 0 Суспільство

У Боздоському парку з'явиться новий веломаршрут.

Велосипедний маршрут починається від підвісного мосту в Боздоському парку і пролягає вздовж річки Уж, йдеться у сюжеті "Суспільне Закарпаття". Під час першого етапу робіт тут розчистили чагарники, прибрали сухе гілля та сміття із доріжки, розказав працівник Степан Куцак: "Робили по 8 годин кожного дня. Засмічено було, тому що багато дерев були повалені. А так — сміття не багато було".

За його словами, маршрут призначений для безкоштовного користування. Так у парку хочуть розвантажити рух на головних алеях.

Маршрут назвали "До джерела Бозошів", розповідає заступник керівника комунального підприємства "Під замком" Дмитро Свирид.

Назву взяли зі статті журналістки Тетяни Літераті "Втрачений Ужгород: забутий палац у Боздоші". У матеріалі йдеться, що на картах ХІХ століття на цій території було позначене село Бозош. Велосипедний маршрут веде до джерела мінеральної води.

У планах — встановити біля джерела безкоштовну велопарковку, лавицю. Уже встановили смітник.

"Підприємство робило це за власний кошт. Не рахували, скільки на це пішло коштів. Ми вже думаємо про наступне: як продовжити маршрут. Хотіли би залучити велоспільноту, яка катається для того, щоб точно виміряти довжину маршруту", — каже Дмитро Свирид.

Під час другого етапу робіт мають зробити маркування маршруту для позначення напрямку руху, а також встановити інформаційні стенди. Роботи мають завершити протягом двох тижнів.

Нагадаємо, оригінальний дорожній знак виявили на Закарпатті (ФОТО)

Читайте на ГК:Названо кількість ужгородців, які побороли коронавірус
Читайте на ГК:Кобін заявив, що "Минай" відмовиться грати міні-турнір за вихід в УПЛ
Читайте на ГК:Оригінальний дорожній знак виявили на Закарпатті (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська