1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Школярі з сільської "глибинки" Закарпаття стали учасниками конкурсу міні-грантів "Екошкола"

22.05.2020 19:22 Суспільство

Загалом у конкурсі зголосилисяь взяти участь учні з понад 20 українських міст і сіл.

Загалом у конкурсі зголосилисяь взяти участь учні з понад 20 українських міст і сіл.

Про це йдеться в повідомленні великого виробника лікарських засобів компанії "Фармак" (Київ), інформують Українські новини. Згідно з повідомленням, прийом заявок на участь у конкурсі учнівських проєктів у "Екошколі" триває.

При цьому команди, які пройшли навчання в "Екошколі", можуть подати конкурсні роботи на розгляд експертного журі до 1 червня. Захист робіт та розіграш грантів на реалізацію проєктів- переможців буде проходити 18–19 червня.

На сьогодні в "Екошколі" зареєстровано понад 1200 учнів з усіх куточків України. Зокрема заявки надійшли з таких міст, містечок і сіл – Старий Мізунь, Селидове, Слов’янськ, Ізяславськ, Люботин, Бердянськ, Шостка, Біла Церква, Львів, с. Дивізія (Одеська обл.), смт Кушугум, Шумськ, Краматорськ, Лютіж, Мирноград, с. Дубриничі, Ватутіне та інші.

Мета проєкту "Екошкола" – об’єднати та створити екологічний актив молодіжної спільноти, популяризувати екологічний спосіб життя серед молоді й підвищити культуру ресурсо- та енергозбереження.

"Сьогодні ми всі вчимося жити в новій реальності. Онлайн-спілкування, онлайн-свята, онлайн-навчання, онлайн-екзамени та онлайн-випускні. І цьогоріч захист екопроєктів в "Екошколі" також пройде онлайн. Ми запустили платформу "Екошкола" в мережі ще восени. І завдяки цьому навчання не переривалося ні на мить. Кожен охочий учень може здобути необхідні знання в "Екошколі" та надати свої екопроєкти на розгляд журі. Найкращі, отримають гранти від “Фармак”. Ми створили навчальну програму "Екошкола" з метою виховати нових амбасадорів екологічної культури. "Фармак" розуміє важливість глобальних кліматичних змін на планеті та критичний рівень впливу людини на екологію" – зазначила керівник департаменту корпоративних комунікацій та сталого розвитку АТ "Фармак" Олена Зубарєва.

За її словами, компанія докладає максимум зусиль, щоб зменшити негативні тренди в екології.

"Збільшуючи виробничі потужності, "Фармак" намагається мінімізувати вплив на довкілля. За 2019 рік споживання електроенергії зменшилося на 10%; газу на 20% на гривню випущеної продукції проти аналогічного періоду 2018 року. Крім того, ми всіляко сприяємо підвищенню екологічної свідомості українців. Крім проєкту "Екошкола", ми проводимо екоекскурсії, реалізовуємо проєкт "Зелений" офіс і всіма доступними методами поширюємо екокультуру в країні. Тож запрошуємо всіх охочих приєднатися до екоруху "Фармак"", – зазначила вона.

Згідно з повідомленням, у 2020 році до проєкту "Екошкола Фармак" приєднався Національний центр "Мала академія наук України".

Нагадаємо, МОЗ України дозволило клінічні випробування Амізону для лікування COVID-19

Читайте на ГК:Туристичну місцину біля найвищих дерев у Тур’я-Реметі, на Перечинщині, облагородили (ФОТО)
Читайте на ГК:В Перечині, рішенням виконкому внесені зміни в організацію дорожнього руху на двох вулицях: оприлюднено схему
Читайте на ГК:Ситуація під напругою: у Ворочеві, на Перечинщині, 10 підтверджених випадків коронавірусу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська