1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Останній дзвоник у режимі ‘‘онлайн’’: як створити незабутнє свято для випускників

20.05.2020 21:57 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Вперше за весь час незалежності України покоління випукників отримають атестати без традиційного останнього дзвоника.

Вперше за весь час незалежності України покоління випукників отримають атестати без традиційного останнього дзвоника.

3азвичай свято останнього дзвоника проходить весело та урочисто, однак в цьому році  пандемія коронавірусу COVID-19 внесла свої корективи. У зв'язку з цим Міністерство освіти та науки рекомендувало не проводити масові заходи, зокрема останні дзвоники та випускні вечори.

До вашої уваги підбірка креативних ідей, які допоможуть в організації по-справжньому незабутнього свята для школярів та вчителів.

 

Віртуальна дошка пошани

Пам’ять про події, які відбулися протягом навчального року, хоч і віртуальна, допоможе школярам поділитися власними досягненнями. Адже, кожен учень тут зможе повісити свою фотографію та стікер, який би описував найяскравіші події року, на приклад ‘‘Подорож у столицю’’, ‘‘Перемога на загальношкільній олімпіаді’’. До того ж, віртуальні дошки пошани всіх класів під час онлайн-лінійки можна об’єднати в одну загальношкільну.

 

Вітальне слово від дирекції школи

Керівник навчального закладу може завчасно підготувати відеоролик зі свого кабінету, сцени актової зали чи навіть на сходах перед школою. Учням буде приємно хоч подумки знову опинитися у рідній школі. Доречі, для колег-учителів також можна зробити аналогічне привітання у відео-форматі, адже це стане чудовою згадкою про ‘‘особливий’’ останній дзвоник.

 

Відео-флешмоб

Ця крута та модна штука, де кожен учасник навчального процесу говорить по одне слово чи їх сполучення, стане чудовою пам’яткою про свято останнього дзвоника. Учням та вчителям варто заздалегідь домовитися про те, як саме буде відзняте відео - на вулиці чи у приміщенні, вертикально чи горизонтально. Це точно сподобається всім школярам.

 

Вітання від першокласників

Першокласники також мають можливість взяти участь в організації незабутнього дистанційного свята. Малюки можуть записати свої побажання на відео, або приєднатися до zoom-конференції. У разі вибору першого варіанту під час монтажу ролика в кінці можна додати віртуальні повітряні кульки, які відлітають в небо. Це займе зовсім не багато часу і зробить ролик більш святковим.

 

Слово для батьків

Аналогічно, як і першачки, батьки випускників також можуть відзняти відео із побажаннями та привітаннями. Музичний супровід та їх ошатний одяг зробить таке відео більш урочистим. Крім цього, батьки можуть поділитися настановами та мудрими порадами, які допоможуть випускникам у подальшому житті.


Нагадаємо, закарпатці розповіли, що думають з приводу свята останнього дзвоника ц режимі ‘‘онлайн’’.

Читайте на ГК:На Іршавщині автомобіль після зіткнення врізався в огорожу (ФОТО)
Читайте на ГК:У чотирьох селах на Закарпатті відкрили нові амбулаторії
Читайте на ГК:Смертельна ДТП на Іршавщині: постраждалий та тренер поділилися спогадами (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...