1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегові з мосту виросло дерево (ФОТО)

20.05.2020 20:56 Суспільство

Дерево руйнує і без того аварійну старовинну споруду.

Дерево руйнує і без того аварійну старовинну споруду.

Як повідомило Берегово.Тудей, на проблему дерева, що росте прямо з опори старовинного “горбатого моста» в Берегові, звернув увагу дописувач до Громадського Форуму Берегівщини Alexandr Meresiy, написавши:

«Це дерево бажано вирізати відповідальним службам. Воно вже декілька років спокійно собі росте прямо з опори нашого унікального горбатого мосту».

Дерево й справді росте прямо з опори, і однозначно руйнує її. Сподіваємось, що розголос зробить свою справу, і дерево зріжуть чимскоріш.

Довідка: так званий Горбатий міст в центральній частині Берегова – це кам’яний міст з потужними опорами та трьома прольотами, в центральному з яких протікає канал Верке. Був збудований в 1853 році. Даний міст є найстарішим мостом Закарпаття та одним з найстаріших мостів України. Міст багато років перебуває під загрозою руйнування через щільний транспортний потік, особливо вантажний. Питання закриття проїзду по мосту може вирішитись при побудові об’їзної дороги за межами міста, але це складна та коштовна проблема.

Нагадаємо, над Землею пролітає "комета століття" (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Офіційно: з п'ятниці на Закарпатті відкриють КПП з Угорщиною та Словаччиною
Читайте на ГК:На Закарпатті планують відкрити два КПП до кінця тижня, - джерело
Читайте на ГК:Взято під варту чоловіка, який у Батьові до смерті побив берегівчанина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська