1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На автодорозі Львів-Самбір-Ужгород невдовзі розпочнуть аварійні роботи

19.05.2020 15:25 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

На дорозі спільно працюватимуть лісівники, дорожники та електрики.

На дорозі спільно працюватимуть лісівники, дорожники та електрики.

Як повідомили Голосу Карпат в Службі автодоріг Закарпатської області йдеться про аварійні роботи по видаленню небезпечних дерев, що ростуть в безпосередній близькості до автодороги Н-13 ЛЬВІВ – САМБІР – УЖГОРОД і створюють реальну загрозу.

Як зазначається, роботи розпочнутьз 25 травня від села Камяниця Ужгородського району. Орієнтовна дата завершення 31 липня. Час виконання робіт з 10,00 до 16,00 щодня. Працювати будуть спільно лісівники, дорожники та електрики.

Враховуючи складні умови проїзду на цій ділянці автодороги, значну інтенсивність дорожнього руху і для уникнення створення аварійних ситуацій та запобіганню скоєння ДТП Служба автодоріг буде вимушена проводити регулювання дорожнього руху, а в окремих випадках - його обмеження на незначний період.

Служба автодоріг звертається до учасників дорожнього руху з проханням із порозумінням поставитися до тимчасових незручностей, що виникнуть на дорозі Н-13 із початком необхідних для забезпечення безпеки життя та майна громадян заходів.

Нагадаємо, Чехія і Словаччина частково знімають обмеження на кордонах.

Читайте на ГК:У Перечині вантажний потяг зійшов з колії (ФОТО)
Читайте на ГК:У Перечині від завтра дозволено продаж кави та сільськогосподарської продукції власного виробництва
Читайте на ГК:Біля найвищого у Європі дерева у закарпатській глибинці, на Перечинщині, буде своя туристична локація (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська