1. Новини Закарпаття
  2. >

Заробітчани, увага! За легалізацію в Італії треба буде заплатити 400 євро

14.05.2020 15:43 Суспільство ВАЖЛИВО

Італійський парламент завершив обговорення законопроекту про легалізацію у якому визначено реквізити бенефіціарів, умови та інструкції для подачі заяви.

Італійський парламент завершив обговорення законопроекту про легалізацію у якому визначено реквізити бенефіціарів, умови та інструкції для подачі заяви.

Найбільшими противниками цього заходу була партія «Рух 5 зірок», а за легалізацію виступали партії “Pd” і “Italia viva”. Посередником у дебатах був прем’єр-міністр Джузеппе Конте, інформує Експрес.

Кінцеве рішення сторін міститься в указі «Decreto Rilancio”, яким італійський уряд має на меті допомогти країні вийти із кризи, спричиненої епідемією коронавірусу.

Міністр Roberto Gualtieri у ефірі теленовин Tg5 повідомив:

“Легалізація домашніх робітників, доглядальниць та працівників сільськогосподарського господарства відбудеться. Це допоможе компенсувати дефіцит робочої сили, а також також допоможе вивести на світло нелегальну роботу”.

У ці дні сторони працюють над текстом закону про легалізацію, у різних політичних сил є багато розбіжностей як її провести.

Легалізація пропонує

– Легалізувати домашніх працівниць та доглядальниць, а також працівників сільського господарства.

– Видати шестимісячний дозвіл на проживання, для іноземців, які вже працюють на сільськогосподарських роботах. Пізніше термін документа можна продовжити.– Роботодавці зможуть подати заяву на легалізацію своїх працівників, сплативши одноразовий внесок близько 400 євро та виплати за віртість вироблення документу.

– Нелегальні іммігранти, термін дії дозволу на проживання яких закінчився до 31 жовтня, зможуть подати заявку на поновлення документа. Їм видадуть пермессо на 6 місяців для пошуку роботи. Подача такої заяви коштуватиме на 160 євро.

Нагадаємо, уряд Чехії просить заробітчан-українців повернутися (ВІДЕО)

Читайте на ГК:В НАТО назвали терміни по збільшенню військ підвищеної готовності
Читайте на ГК:Борис Джонсон закликав не бойкотувати саміт G20 через можливу присутність Путіна та пояснив чому
Читайте на ГК:США збільшують військову присутність у Європі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська