1. Новини Закарпаття
  2. >

У квітні безробіття в Україні зросло на 50%

05.05.2020 14:07 Суспільство

З початку дії карантину статус безробітного отримали майже 156 тисяч українців. Кількість офіційних безробітних наближається до 500 тисяч.

З початку дії карантину статус безробітного отримали майже 156 тисяч українців. Кількість офіційних безробітних наближається до 500 тисяч.

Станом на травень, в річному вимірі, кількість зареєстрованих безробітних в Україні зросла на 48% більше, повідомляє прес-служби Держцентру зайнятості у вівторок, 5 травня.  

"Станом на 4 травня 2020 року, кількість безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, становить 456,8 тис. осіб, що майже на 148,5 тис., або 48%, більше, ніж станом на відповідну дату минулого року (станом на 4 травня 2019 кількість безробітних становила 308,3 тис.)", - йдеться в повідомленні. 

Зокрема, з початку дії карантину (з 12 березня) статус безробітного отримали майже 156 тисяч громадян. При цьому кількість вакансій в умовах економічного спаду зменшилася до 53 тисяч (станом на початок травня), що майже на 60% менше, ніж було в травні минулого року. 

Відзначається, що на цей момент є попит роботодавців на працівників у сфері сільського і лісового господарства, у сфері торгівлі та послуг, у сфері логістики (кур'єр, водій, вантажник, підсобний робітник, укладальник-пакувальник, завідувач складом), у сфері охорони здоров'я і надання соціальної допомоги (медичні сестри, соціальні працівники), у сфері забезпечення правопорядку (охоронець, сторож).

 Також є вакансії для професіоналів і фахівців з досвідом роботи - бухгалтерів, спеціалістів, обліковців, лікарів, а також для кваліфікованих робітників - електрогазозварників, дорожніх робітників, слюсарів-ремонтників, електромонтерів.

Читайте на ГК:Курси валют на 18 червня: гривня трохи ослабла
Читайте на ГК:Maruv презентувала відвертий кліп I Want You (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Авакова вирішили ускладнити ввезення автомобілів з-за кордону
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська