1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Хроніка коронавірусу на Іршавщині: кількість хворих невпинно зростає

04.05.2020 21:20 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

3агалом 20 випадків інфікованих COVID-19, серед яких третина - медики.

3агалом 20 випадків інфікованих COVID-19, серед яких третина - медики.

Перша жертва COVID-19 на 3акарпатті, скандал і карантин у районній лікарні, самоізоляція понад сотні медперсоналу, інфіковані священник та працівник місцевого супермаркету. Пропонуємо вашій увазі хроніку вірусної пневмонії в центральному районі області - на Іршавщині.

4 квітня - виявлено перший випадок коронавірусу на Іршавщині.

5 квітня - хвора мешканка с.Приборжавське у реанімації, ще 3 чекають результатів - с.Довге, с.3аріччя та с.Лисичево

6 квітня  - померла 71-річна хвора жінка - перша жертва коронавірусу на 3акарпатті. У в.о завідуючого поліклінічним відділенням Іршавської РЛ підтвердили коронавірус, який є сином померлої жінки. Цього ж дня експрес тести зробили лікарям в амбулаторії с. Приборжавське - всі негативні. Підтверджено коронавірус у мешканки с.Лисичево в обласній лабораторії, інші два - негативні. 3агалом 3 випадки інфікування COVID-19, з яких 1 летальний.

7 квітня - проведено обстеження 51 людини (з них 49 медичних працівників) експрес-методом на наявність COVID-19. Всі тести показали негативний результат. У зв’язку з карантином з цього дня поліклініка не працює.

9 квітня - в Іршавській районній лікарні, де виявили коронавірус у в.о. завідуючого поліклінічного відділення понад 100 чоловік медперсоналу відправили на самоізоляцію.

10 квітня - в Іршаві протестували ще 40 медиків, 15 проб відправили на ПЛР-аналіз в Ужгород. Зафіксовано 5-ий випадок коронавірусу: захворіла 33-річна інфекціоністка з райцентру.

11 квітня - на Іршавщині зафіксовано 7 випадків COVID-19, з них троє медиків.

12 квітня - виявлено 8-ий випадок захворювання - це лікар швидкої допомоги.

13 квітня - загалом зафіксовано 9-ий випадок інфікування.

4 - перебувають на самоізоляції (із них 2 медики - м.Іршава та с.Приборжавське, також священик із с.3аріччя); 3 – на лікуванні у інфекційному відділенні Іршавської ЦРЛ (з них 2 медики - м.Іршава та с.Білки);1 – жителька с.Лисичово знаходиться на лікуванні у обласній інфекційній лікарні м. Ужгород1 людина померла (с.Приборжавське).

14 квітня - нових випадків інфікування не виявлено. Ще одного хворого з м.Іршава направлено в обласну інфекційну лікарню м.Ужгород.

17 квітня - зафіксовано 10-ий випадок вірусної пневмонії.

18 квітня - виявлено 11-ий випадок зараження коронавірусом - медик із с.Довге.

21 квітня - одужав перший хворий на Іршавщині - священик із с.3аріччя. Від цього дня  Іршавська районна лікарня надає всі види медичних послуг, працюють всі відділення.

22 квітня - офіційно підтверджено 12-ий випадок інфікування COVID-19 - це мешканець м.Іршави. Також у двох медиків з райцентру та с.Приборжавське, у  яких був підтверджений коронавірус методом ПЛР, при повторному тестуванні одержано негативний результат.

24 квітня - вірусну пневмонію зафіксовано ще у мешканців Іршави та с.Сільце. 3агалом їх 14.

25 квітня - COVID-19 виявили у сім’ї з трьох медиків, які проживають у райцентрі. Всього хворих - 16

27 квітня - коронавірус виявлено вже у 17-ох людей, а саме:

7 – м. Іршава, 3 – с. Приборжавське, 2 – с. Білки,2 – с. Довге, 1 – с. Лисичово, 1 – с. Заріччя,1 – громадянка Російської федерації.

Серед інфікованих 8 медиків, 1 з яких пенсіонер. Також виявлено ще 1 випадок вірусної пневмонії.

28 квітня - загалом 19 випадків COVID-19 на території району, з яких 3 людей одужали (м.Іршава – 1, с.Заріччя – 1, с.Луково - 1) та 1 летальний випадок (с.Приборжавське). Цього ж дня діагностовано 20-ий випадок захворювання. Також в Іршаві закрили цілий супермаркет через інфіковану COVID-19 працівницю.

29 квітня - зафіксовано 20 випадків коронавірусу.

30 квітня - нових випадків інфікування не виявлено. 

4 травня - на території райцентру та сіл Іршавщини COVID-19 діагностовано у 20 людей, а саме:

8 – м. Іршава, 3 – с. Приборжавське (одна людина померла), 1 – с. Арданово, 1 – с. Сільце, 1 – с. Заріччя, 2 – с. Довге, 2 – с. Білки, 1 – с. Лисичово, 1 – громадянка Російської Федерації,

За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу, кількості хворих та летальних випадків у районах 3акарпаття, а також засобів боротьби з COVID-19 стежте на сайті ‘‘Голос Карпат’’.

Нагадаємо, про скандал в Іршавській лікарні розповіли на центральному каналі.

Читайте на ГК:На Іршавщині за добу виявили коронавірус у 16 жителів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Іршавщині зіткнулись автомобіль та спортивний мотоцикл (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті відбувся "Мотопікнік 2020" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська