1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ще один житель Великоберезнянщини захворів на коронавірус

30.04.2020 22:32 Суспільство

Станом на 30.04.2020 року в районі зареєстровано 3 випадки захворювання на COVID 19, з яких один був вперше виявлений в с.Забрідь Великоберезнянського району.

Станом на 30.04.2020 року в районі зареєстровано 3 випадки захворювання на COVID 19, з яких один був вперше виявлений в с.Забрідь Великоберезнянського району.

Про це повідомив лікар Тарас Цибик‎ на сторінці у мережі Фейсбук.

Захворівшого жителя с. Забрідь на COVID19 та всіх контактних осіб було обстежено методом ПЛР, результати яких були негативними!

Нагадуємо Вам шановні краяни, як захиститися від інфікування:

уникайте близького контакту з тими хто має гарячку або кашель; не торкайтеся обличчя немитими руками; для унеможливлення потрапляння вірусу в організм необхідно часто мити руки або обробляти їх дезінфікуючими засобами. Під час кашлю або чиханню прикривайте рот і ніс паперовою хусткою. У разі наявності таких симптомів, як підвищена температура тіла, кашель та утруднене дихання необхідно звернутися до сімейного лікаря і повідомити йому про попередні подорожі, якщо такі були, щоб мати настороженість і правильно згідно алгоритму дій, динамічно спостерігати і призначити посимптомне лікування. Не займайтеся самолікуванням.

Просимо Всіх Вас дотримуватися правил самоізоляції, карантину і це дозволить нам побороти небезпечний вірус.Бережіть лікарів, себе, родину і всіх близьких !!!

Нагадаємо, лікар Комаровський про Закарпаття та коронавірус: "Жителі гірських районів найкраще підготовлені" (ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Березнянщині виявили незаконну вирубку лісу: поліція встановлює особи причетних до вирубки (ФОТО)
Читайте на ГК:У Великому Березному водій влаштував ДТП і втік з місця аварії (ФОТО)
Читайте на ГК:Як вчились "при чехах": опубліковано табель школяра з Великоберезнянщини 1920-х років
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська