1. Новини Закарпаття
  2. >

Онлайн-уроки покажуть для школярів 1-4 класів

27.04.2020 18:12 Суспільство

Програма розрахована на п'ять тижнів і складається з чотирьох предметів - українська мова, математика, наука і мистецтво.

Програма розрахована на п'ять тижнів і складається з чотирьох предметів - українська мова, математика, наука і мистецтво.

 Проект Всеукраїнська школа онлайн з 28 квітня починає трансляцію онлайн-уроків для школярів 1-4-х класів.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента в понеділок, 27 квітня.

 Відзначається, що програма розрахована на п'ять тижнів і складається з чотирьох предметів: українська мова, математика, наука і мистецтво.

 "Кожен урок триває 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- і онлайн-лекцій", - йдеться в повідомленні. 

Уроки будуть транслювати щотижня у вівторок та четвер, з 09:00 до 10:00, на телеканалах: 1-й клас - Піксель;2-й клас - UA:Перший;3-й клас - UA:Культура;4-й клас - Плюсплюс.  Також онлайн-версії занять будуть доступні на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України. Уроки будуть перекладати жестовою мовою.

"Основна мета проекту - допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, підключення до Інтернету, підтримки дорослих, вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для найменших, зробити це було нашим обов'язком", - зазначила гендиректор Директорату внутрішньої і гуманітарної політики Офісу президента Вероніка Селега.