1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Інфікованого коронавірусом хустянина помістили в ізольований бокс

25.04.2020 20:56 Суспільство

Про це інформували у Хустській центральній райлікарні

Про це інформували у Хустській центральній райлікарні

За офіційними даними, станом на 25.04.2020 року в медичному закладі перебуває одна пацієнтка з попереднім діагнозом COVID-19, виявленим експрес тестуванням.

Додатково, спеціалістами нашого медичного закладу відібрано біоматеріали від даної пацієнтки та контактних осіб для проведення тестування методом ПЛР Обласним лабораторним центром!

Стан пацієнтки середньої важкості, вона ізольована та знаходиться у реанімаційному відділенні де їй надається відповідне та належне лікування.

Також, на прохання одного з п’яти підтверджених методом ПЛР на COVID-19 мешканців нашого району в зв’язку з погіршенням самопочуття, який до недавна знаходився та лікувався вдома, перебуваючи під наглядом сімейних лікарів Хустського КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги», було госпіталізовано до інфікційного відділення нашого медичного закладу в окремий ізольований бокс.

Стан пацієнта на сьогоднішній день задовільний.

Серед медичних працівників Хустської центральної районної лікарні, по яким вже проведені дослідження, не підтверджено жодного випадку зараження, - повідомили у Хустській ралікарні.

В загальному по м.Хуст та Хустському районі, на сьогоднішній день, підтверджено зараження на вірусне захворювання (COVID — 19) у 6 осіб.

Нагадаємо,Родина медиків з Іршави захворіла на коронавірус

Читайте на ГК:Хустська прокуратура вимагає стягнути з приватного підприємства більше півмільйона гривень
Читайте на ГК:На Хустщині майже п'ять годин гасили масштабну пожежу (ФОТО)
Читайте на ГК:На Хустщині під час пожежі в надвірній споруді згоріло 6 тонн вугілля
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська