1. Новини Закарпаття
  2. >

У Карпатському єврорегіоні стартував екопроект по захисту кажанів (ФОТО)

20.04.2020 17:57 Суспільство

Стартувала робота міжнародного проекту "Підвищення екологічної обізнаності в місцевих громадах шляхом спільного збереження кажанів у прикордонних регіонах Угорщини, Словаччини, Румунії та України".

Стартувала робота міжнародного проекту

Цей проект покликаний покращити негативне (забобонне) ставлення великої частини місцевих жителів прикордонної зони до кажанів, не в останню чергу з пандемією коронавірусу, що може призвести до деградації природних ресурсів і негативно позначитися на стійкості екосистем прикордонних територій Угорщини, Румунії, Словаччини та України, повідомляє Інформаційна служба Інституту еколого-релігійних студій.

Метою проекту є підтримка сталого використання навколишнього природного середовища в прикордонних регіонах чотирьох країн шляхом спільного захисту кажанів в рамках активних заходів з їх збереження, кампанії з підвищення обізнаності громадськості та поширення передової практики для місцевих громад.
Здійснюється проект в рамках Програми транскордонного співробітництва ЄІС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Нагадаємо про "повстання вампірів": закарпатець показав десятки кажанів, які жили у вікні (ВІДЕО, ФОТО)

Читайте на ГК:Як "лисіють" Карпати: вражаючі фото вирубок лісу з висоти (ФОТО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 17 червня
Читайте на ГК:ІD-картку разом з ідентифікаційним кодом отримали 30 закарпатців (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська