1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті на боротьбу з COVID-19 місцеві бюджети виділять майже 40 мільйонів гривень

16.04.2020 18:21 Суспільство ВАЖЛИВО

Загалом з усіх рівнів місцевих бюджетів Закарпатської області передбачено виділити понад 198 млн грн на запобігання поширенню та ліквідацію коронавірусної хвороби.

Загалом з усіх рівнів місцевих бюджетів Закарпатської області передбачено виділити понад 198 млн грн на запобігання поширенню та ліквідацію коронавірусної хвороби.

На боротьбу з коронавірусом, окрім обласного бюджету, планується виділити ще понад 38 млн грн з місцевих бюджетів Закарпаття

Загалом з усіх рівнів місцевих бюджетів Закарпатської області передбачено виділити понад 198 млн грн на запобігання поширенню та ліквідацію коронавірусної хвороби. Як розповідає консультантка з бюджетних питань Закарпатського РВ Асоціації міст України Юлія Траньович, «80,5% цих коштів виділяється з обласного бюджету та інші 19,5% – з бюджетів міст, ОТГ та зведених бюджетів районів. Станом на 10.04.2020 р. профінансовано 87 млн грн або майже 44%.

Як бачимо, незважаючи на суттєве скорочення місцевих бюджетів як і через зменшення ділової активності, так і у зв’язку з нещодавно прийнятими змінами до Податкового кодексу та Держбюджету-2020, місцеве самоврядування не стоїть осторонь та активно долучається до протидії COVID-19. Найбільше видатків, у міру наявних можливостей, виділяють міста та об’єднані територіальні громади.

Так, зокрема, з бюджету м.Ужгород передбачено виділити – майже 12,5 млн грн (з них вже профінансовано 26%), Мукачівської ОТГ – 5 млн грн (96% профінансовано), м. Виноградів – 1 млн грн (87% профінансовано), м. Берегове – 804 млн грн (22% профінансовано), м. Чоп – 657 тис. грн (17% профінансовано), Тячівської ОТГ – 620 тис. грн (33% профінансовано).

Найбільша частка із запланованих 198 млн грн передбачається на закупівлю медичного обладнання (59%), засобів індивідуального захисту (31%), а також антисептиків та дезінфекційних засобів (5%)», інформує Закарпатське РВ АМУ.

Нагадаємо, Закарпаттю для боротьби з COVID-19 виділили з Держбюджету більше 113 мільйонів гривень — офіційно (ВІДЕО)

Читайте на ГК:ДБР повідомило про підозру двом посадовцям лісової охорони Закарпаття
Читайте на ГК:Суботній забіг "Біжи з головою! Біжи до мети!" на Закарпатті перенесений
Читайте на ГК:Гермафродити Arion нищать врожаї на Закарпатті: як боротись з ненажерливим шкідником (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська