1. Новини Закарпаття
  2. >

Безробітним українцям спростили реєстрацію

14.04.2020 10:11 Суспільство

Тепер для реєстрації в службі зайнятості достатньо заповнити дві заяви і переслати електронною поштою.

Тепер для реєстрації в службі зайнятості достатньо заповнити дві заяви і переслати електронною поштою.

Служба зайнятості спростила реєстрацію безробітних в центрах зайнятості: зараз необхідно тільки заповнити дві заяви і переслати їх по електронній пошті або покласти їх в скриньку для кореспонденції. Про це повідомляє прес-служба відомства в понеділок, 13 квітня. 

Для отримання статусу безробітного необхідно заповнити дві заяви: про надання статусу безробітного і призначення допомоги. Подати обидві на прийняття кожної її можна на електронну пошту центру зайнятості або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в самому центрі зайнятості. 

У разі, якщо людина вирішила відправити заяви електронною поштою:  

1) Потрібно заповнити заяви власноруч за зразком, сфотографувати або відсканувати їх. Далі - відправити на email центру зайнятості, де безробітний планує перебувати на обліку. У темі потрібно вказати прізвище, ім'я, по батькові. Електронні адреси центрів зайнятості розміщені на сайті.  

2) Якщо є технічна можливість, потрібно завантажити заяви, роздрукувати і заповнити їх. Після цього підписати власноручно, відсканувати (або сфотографувати) і відправити на email центру зайнятості. Так само потрібно вказати в темі листа прізвище, ім'я, по батькові.  

Якщо вирішили подати заяви через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості:  

1) Якщо є технічна можливість, потрібно завантажити заяви, роздрукувати і заповнити вдома, скласти їх в конверт або з'єднати іншим зручним способом.  

2) Також можна заповнити заяви безпосередньо біля скриньки в центрі зайнятості. Тут слід пам'ятати, що для заповнення заяв знадобляться паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, дані про освіту і попередню трудову діяльність. Заяви потрібно покласти в скриньку для кореспонденції (в робочі години робочого дня).

Читайте на ГК:У Раду внесли президентський проект Закону про скасування ЗНО-2020
Читайте на ГК:Стало відомо, що адаптивний карантин в Україні продовжують до 31 липня
Читайте на ГК:Курси валют на 17 червня: Нацбанк зміцнив гривню
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська